Opigno Learning path (3.0.4) - en to he translation catalogue (93 entries)

en: Home
he: דף הבית

en: Next
he: הבא

en: Status
he: מצב

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Group
he: קבוצה

en: Type
he: סוג

en: Send invitation
he: שלח הזמנה

en: Cancel
he: ביטול

en: Description
he: תיאור

en: On
he: פעיל

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: Categories
he: קטגוריות

en: Edit
he: עריכה

en: Date
he: תאריך

en: Reset
he: איתחול

en: Image
he: תמונה

en: Category
he: קטגוריה

en: Settings
he: הגדרות

en: Name
he: שם

en: Back
he: אחורה

en: True
he: אמת

en: Catalog
he: קטלוג

en: Modules
he: רכיבים

en: Manage
he: ניהול

en: Timestamp
he: חותמת זמן

en: User
he: משתמש

en: Continue
he: להמשיך

en: All
he: הכל

en: Active
he: פעיל

en: Done
he: בוצע

en: Page title
he: כותרת דף

en: Block
he: בלוק

en: Module
he: מודול

en: Off
he: כבוי

en: Custom
he: מותאם

en: Visibility
he: ניראות

en: Roles
he: תפקידים

en: Score
he: ניקוד

en: Published
he: מפורסם

en: Global settings
he: הגדרות כלליות

en: Authored by
he: נכתב על ידי

en: home
he: דף הבית

en: Address
he: כתובת

en: Desc
he: יורד

en: Members
he: חברים

en: Start
he: התחלה

en: Forum
he: פורום

en: Valid until
he: תאריך תפוגה

en: Provider
he: ספק

en: Close
he: סגירה

en: Duration
he: משך

en: Folder
he: תיקיה

en: Sort by
he: מיון לפי

en: Confirmation
he: אישור

en: Share
he: שיתוף

en: Pending
he: ממתינות

en: Show
he: הצג

en: Activity
he: פעילות

en: Blocked
he: חסום

en: Results
he: תוצאות

en: Failed
he: נכשל

en: Documents
he: מסמכים

en: ‹ Previous
he: ‹ הקודם

en: Next ›
he: הבא ›

en: Unpublished
he: לא מפורסם

en: Loading...
he: טוען...

en: Finished
he: סיום

en: Complete
he: השלמה

en: Group settings
he: הגדרות קבוצה

en: Apply
he: החל

en: Add members
he: הוספת

en: Publish
he: פרסם

en: Unpublish
he: העברה למצב "לא פורסם"

en: Hide
he: הסתרה

en: Offset
he: היסט

en: Joined
he: הצטרף

en: Finish
he: סיום

en: About
he: אודות

en: Steps
he: צעדים

en: Activities
he: פעילויות

en: Upload a new image
he: העלאת תמונה חדשה

en: Items per page
he: פריטים לעמוד

en: - All -
he: - הכל -

en: Publishing status
he: מפורסם

en: « First
he: « הראשון

en: Last »
he: העמוד האחרון »

en: user name
he: שם משתמש

en: Media browser
he: מאתר המדיה

en: Asc
he: סדר עולה

en: Master
he: מאסטר

en: Hide lower priority columns
he: הסתרת עמודות בעלות עדיפות נמוכה

en: No members available.
he: לא נמצאו חברים
