Opigno Learning path (3.0.4) - en to hr translation catalogue (59 entries)

en: Home
hr: Početna

en: Next
hr: Sljedeći

en: Operations
hr: Operacije

en: Group
hr: Grupa

en: Type
hr: Vrsta

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Description
hr: Opis

en: On
hr: Uključi

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: Categories
hr: Kategorije

en: Edit
hr: Uredi

en: Date
hr: Datum

en: Reset
hr: Poništi

en: Image
hr: Slika

en: Category
hr: Kategorija

en: Settings
hr: Postavke

en: Name
hr: Naziv

en: Back
hr: Natrag

en: True
hr: Istina

en: Modules
hr: Moduli

en: Manage
hr: Upravljaj

en: Timestamp
hr: Vremenska oznaka

en: User
hr: Korisnik

en: Continue
hr: Nastavi

en: All
hr: Svi

en: Active
hr: Aktivno

en: Done
hr: Gotovo

en: Page title
hr: Naziv stranice

en: Block
hr: Blok

en: Module
hr: Modul

en: Custom
hr: Prilagođeno

en: Visibility
hr: Vidljivost

en: Roles
hr: Uloge

en: Score
hr: Rezultat

en: Published
hr: Objavljeno

en: Global settings
hr: Opće postavke

en: Authored by
hr: Autor

en: Address
hr: Adresa

en: Desc
hr: Silazno

en: Start
hr: Početak

en: Provider
hr: Pružatelj

en: Duration
hr: Trajanje

en: Sort by
hr: Rasporedi po

en: Show
hr: Prikaži

en: Activity
hr: Aktivnost

en: Blocked
hr: Blokiran

en: Results
hr: Rezultati

en: Finished
hr: Završeno

en: Apply
hr: Primjeni

en: Publish
hr: Objavi

en: Unpublish
hr: Prekini objavu

en: Hide
hr: Sakrij

en: Joined
hr: Pridružio se

en: About
hr: Opis

en: Started
hr: Započeto

en: Progress status
hr: Status napretka

en: Upload a new image
hr: Otpremi novu sliku

en: Asc
hr: Uzlazno
