Opigno Learning path (3.0.4) - en to mr translation catalogue (46 entries)

en: Home
mr: मुख्य पान

en: Next
mr: पुढील

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Operations
mr: कृती

en: Group
mr: समुह

en: Type
mr: प्रकार

en: Send invitation
mr: आमंत्रण पाठवा

en: Cancel
mr: रद्द

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: On
mr: वर

en: Yes
mr: हो

en: No
mr: नाही.

en: Categories
mr: केटेगरीज

en: Edit
mr: संपादन

en: Date
mr: दिनांक

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: site name
mr: साइटचे नाव

en: Image
mr: छायाचित्र

en: Category
mr: वर्ग

en: Settings
mr: संरचना

en: Name
mr: नाव

en: Back
mr: मागे

en: True
mr: सत्य

en: Manage
mr: व्यवस्थापन

en: ID
mr: आय डी

en: User
mr: सदस्य

en: All
mr: सर्व

en: Active
mr: सक्रिय

en: Done
mr: पूर्ण झाले

en: Page title
mr: पृष्ठ शीर्षक

en: Block
mr: भाग

en: Off
mr: बंद

en: Roles
mr: वर्तनमर्यादा

en: Published
mr: प्रकाशित

en: Authored by
mr: लेखक

en: Address
mr: पत्ता

en: Forum
mr: चर्चा

en: Image only
mr: फक्त छायाचित्र

en: Provider
mr: प्रदाता

en: Close
mr: बंद

en: Sort by
mr: क्रमवारी नुसार लावा

en: Blocked
mr: प्रतिबंधीत

en: Results
mr: निकाल

en: Unpublished
mr: अप्रकाशित

en: Publish
mr: प्रकाशित

en: Unpublish
mr: अप्रकाशित
