Opigno Learning path (3.0.4) - en to se translation catalogue (23 entries)

en: Home
se: Álgosiidu

en: Type
se: Šládja

en: Cancel
se: Hilggo

en: Description
se: Čilgehus

en: Yes
se: Jua

en: No
se: Ii

en: Edit
se: Rievdat

en: Date
se: Dáhton

en: Image
se: Govva

en: Name
se: Namma

en: User
se: Geavaheaddji

en: All
se: Buot

en: Published
se: Almmuhuvvon

en: Close
se: Gidde

en: Sort by
se: Sirre

en: Share
se: Juogat

en: Show
se: Čájet

en: Results
se: Ohcanbohtosat

en: Finished
se: Geargan

en: Complete
se: Gárvvis

en: Publish
se: Almmut

en: Hide
se: Čiega

en: About
se: Birra
