Opigno Learning path (3.1.0) - en to ht translation catalogue (8 entries)

en: Status
ht: Eta

en: Type
ht: Tip

en: Description
ht: Deskripsyon

en: Date
ht: Dat

en: Name
ht: Non

en: User
ht: Itilizatè

en: Publish
ht: Pibliye

en: Unpublish
ht: Depibliye
