Opigno Learning path (3.1.1) - en to sq translation catalogue (29 entries)

en: Status
sq: Gjendja

en: Type
sq: Lloji

en: Cancel
sq: Anulo

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Action
sq: Veprimi

en: Yes
sq: Po

en: No
sq: Jo

en: Categories
sq: Kategoritë

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Date
sq: Data

en: Category
sq: Kategoria

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Name
sq: Emri

en: Modules
sq: Modulët

en: Timestamp
sq: Data dhe ora

en: User
sq: Përdoruesi

en: Continue
sq: Vazhdo

en: Active
sq: Aktiv

en: Custom
sq: E personalizuar

en: Global settings
sq: Rregullimet e përgjithshme

en: Authored by
sq: Krijuar nga

en: Forum
sq: Forumi

en: Show
sq: Shfaq

en: Blocked
sq: Bllokuar

en: Results
sq: Rezultatet

en: Finished
sq: Përfundoi

en: Publish
sq: Publiko

en: Unpublish
sq: Hiq nga publikimi

en: About
sq: Informacione
