Opigno Learning path (3.1.2) - en to ca translation catalogue (86 entries)

en: Next
ca: Següent

en: Status
ca: Estat

en: Operations
ca: Operacions

en: Group
ca: Grup

en: Type
ca: Tipus

en: Send invitation
ca: Envia una invitació

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Description
ca: Descripció

en: Action
ca: Acció

en: On
ca: Actiu

en: Yes
ca: Sí

en: Edit
ca: Edita

en: Date
ca: Data

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Image
ca: Imatge

en: Category
ca: Categoria

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Name
ca: Nom

en: Back
ca: Enrere

en: True
ca: Cert

en: Catalog
ca: Catàleg

en: Modules
ca: Mòduls

en: Manage
ca: Gestiona

en: Timestamp
ca: Marca horària

en: User
ca: Usuari

en: Continue
ca: Continua

en: Email Address
ca: Adreça de correu electrònic

en: All
ca: Tot

en: Active
ca: Actiu

en: Done
ca: Fet

en: Page title
ca: Títol de la pàgina

en: Block
ca: Bloc

en: Module
ca: Mòdul

en: Off
ca: Inactiu

en: Custom
ca: Personalitzat

en: Visibility
ca: Visibilitat

en: Roles
ca: Rols

en: Score
ca: Puntuació

en: Published
ca: Publicat

en: Global settings
ca: Paràmetres globals

en: Authored by
ca: Elaborat per

en: Address
ca: Adreça

en: Members
ca: Membres

en: Start
ca: Inici

en: Forum
ca: Fòrum

en: Provider
ca: Proveïdor

en: Close
ca: Tanca

en: Duration
ca: Durada

en: Sort by
ca: Ordena per

en: Confirmation
ca: Confirmació

en: Share
ca: Comparteix

en: Pending
ca: Pendent

en: Show
ca: Mostra

en: Expired
ca: Caducat

en: Activity
ca: Activitat

en: Blocked
ca: Bloquejat

en: Results
ca: Resultats

en: Failed
ca: Fallat

en: ‹ Previous
ca: ‹ Anterior

en: Next ›
ca: Següent ›

en: Unpublished
ca: Sense publicar

en: Loading...
ca: Carregant...

en: Finished
ca: Fi

en: Complete
ca: Finalitza

en: Group settings
ca: Paràmetres de l'agrupament

en: Apply
ca: Aplica

en: Add members
ca: Afegeix membres

en: Publish
ca: Publica

en: Unpublish
ca: Retira

en: Hide
ca: Oculta

en: Offset
ca: Desplaçament

en: Joined
ca: Afegit

en: Finish
ca: Acaba

en: About
ca: Detalls

en: Steps
ca: Passos

en: Activities
ca: Activitats

en: Upload a new image
ca: Puja una nova imatge

en: Items per page
ca: Elements per pàgina

en: - All -
ca: - Tot -

en: Publishing status
ca: Estat de la publicació

en: « First
ca: « Primer

en: Last »
ca: Últim »

en: Master
ca: Mestre

en: Open date
ca: Data d'obertura

en: Hide lower priority columns
ca: Amaga les columnes amb baixa prioritat

en: Media name
ca: Nom del mèdia
