Opigno Learning path (3.1.2) - en to eo translation catalogue (48 entries)

en: Next
eo: Sekva

en: Status
eo: Stato

en: Operations
eo: Operacioj

en: Type
eo: Tipo

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Description
eo: Priskribo

en: Action
eo: Ago

en: On
eo: Ŝaltita

en: Yes
eo: Jes

en: No
eo: Ne

en: Categories
eo: Kategorioj

en: Edit
eo: Redaktu

en: Date
eo: Dato

en: Reset
eo: Restarigu

en: Image
eo: Bildo

en: Category
eo: Kategorio

en: Settings
eo: Agordoj

en: Name
eo: Nomo

en: Modules
eo: Moduloj

en: Timestamp
eo: Tempindiko

en: ID
eo: Identigilo

en: User
eo: Uzanto

en: Continue
eo: Daŭrigu

en: All
eo: Ĉiuj

en: Active
eo: Aktiva

en: Page title
eo: Paĝa titolo

en: Block
eo: Bloko

en: Off
eo: Malŝaltita

en: Custom
eo: Propra

en: Visibility
eo: Videbleco

en: Roles
eo: Roloj

en: Published
eo: Publikigita

en: Global settings
eo: Globalaj agordoj

en: Authored by
eo: Verkita de

en: Desc
eo: malkreske

en: Forum
eo: Forumo

en: Provider
eo: Provizanto

en: Sort by
eo: Ordigu laŭ

en: Show
eo: Montru

en: Blocked
eo: Blokita

en: Results
eo: Rezultoj

en: Finished
eo: Finita

en: Apply
eo: Apliku

en: Publish
eo: Publikigu

en: Unpublish
eo: Malpublikigu

en: - All -
eo: - Ĉio -

en: UUID
eo: Unika uzantonomero

en: Asc
eo: kreske
