Opigno Learning path (3.2.7) - en to de translation catalogue (5 entries)

en: Action
de: Aktion

en: Required
de: Zwingend

en: Done
de: Erlediget

en: Show
de: Aazeige

en: Finished
de: Abgschlosse
