Opigno Learning path (8.x-1.0) - en to sv translation catalogue (87 entries)

en: Home
sv: Hem

en: Next
sv: Nästa

en: Operations
sv: Funktioner

en: Group
sv: Grupp

en: Send invitation
sv: Skicka inbjudan

en: Subject
sv: Ämne

en: Cancel
sv: Avbryt

en: Description
sv: Beskrivning

en: Yes
sv: Ja

en: No
sv: Nej

en: Advanced options
sv: Fler alternativ

en: Date
sv: Datum

en: Reset
sv: Återställ

en: Image
sv: Bild

en: Name
sv: Namn

en: True
sv: Sant

en: Length
sv: Längd

en: Modules
sv: Moduler

en: Manage
sv: Hantera

en: User Name
sv: Användarnamn

en: Timestamp
sv: Tidsstämpel

en: Continue
sv: Fortsätt

en: Email Address
sv: E-postadress

en: Active
sv: Aktiv

en: Module
sv: Modul

en: Score
sv: Poäng

en: Published
sv: Publicerad

en: Filter
sv: Filtrera

en: Global settings
sv: Globala inställningar

en: Details
sv: Detaljer

en: Add to cart
sv: Lägg till i varukorg

en: State
sv: Läge

en: Desc
sv: Fallande

en: Members
sv: Medlemmar

en: Start
sv: Från

en: Select all
sv: Välj alla

en: Last
sv: Sista

en: Anonymous
sv: Gäst

en: Provider
sv: Leverantör

en: Sort by
sv: Sortera efter

en: Pending
sv: Väntar på

en: Show
sv: Visa

en: First
sv: Första

en: Blocked
sv: Spärrad

en: Results
sv: Resultat

en: Failed
sv: Misslyckades

en: completed
sv: fullföljd

en: details
sv: detaljer

en: ‹ Previous
sv: ‹ Föregående

en: Next ›
sv: Nästa ›

en: Unpublished
sv: Ej publicerad

en: Finished
sv: Avslutat

en: Group settings
sv: Inställningar för grupp

en: Apply
sv: Applicera

en: Add members
sv: Lägg till medlemmar

en: Publish
sv: Publicera

en: Unpublish
sv: Avpublicera

en: Hide
sv: Dölj

en: Sort
sv: Sortera

en: Offset
sv: Kompensera

en: Finish
sv: Slutför

en: About
sv: Om

en: Unsubscribed
sv: Prenumererar ej

en: Member
sv: Medlem

en: Started
sv: Startade

en: Steps
sv: Steg

en: Activities
sv: Aktiviteter

en: Show details
sv: Visa detaljer

en: done
sv: färdig

en: Upload a new image
sv: Ladda upp en ny bild

en: Admin
sv: Administrera

en: close
sv: stäng

en: Notify users
sv: Meddela envändare

en: Sort options
sv: Alternativ för sortering

en: Items per page
sv: Inlägg per sida

en: - All -
sv: - Alla -

en: Publishing status
sv: Status för publicering

en: « First
sv: « Första

en: Last »
sv: Sista »

en: Select any filter and click on Apply to see results
sv: Välj valfritt filter och klicka på applicera för att se resultaten.

en: Request group membership
sv: Begär medlemskap i grupp

en: Group content
sv: Gruppinnehåll

en: Group content type
sv: Gruppinnehållstyp

en: Asc
sv: Stigande

en: Master
sv: Huvud

en: Request message
sv: Begär meddelande

en: Media name
sv: Medianamn
