Opigno Learning path (8.x-1.10) - en to kk translation catalogue (41 entries)

en: Home
kk: Басты бет

en: Next
kk: Келесі

en: Status
kk: Жағдайы

en: Operations
kk: Операциялар

en: Private
kk: Жеке

en: Subject
kk: Тақырыбы

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Remove
kk: Өшіру

en: Description
kk: Сипаттама

en: Yes
kk: Йә

en: No
kk: Жоқ

en: Advanced options
kk: Кеңейтілген параметрлер

en: Date
kk: Датасы

en: Reset
kk: Ысыру

en: Image
kk: Сурет

en: none
kk: көрсетілмеген

en: Category
kk: Категория

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Name
kk: Аты

en: Modules
kk: Модульдер

en: Timestamp
kk: Уақыт белгісі

en: User
kk: Пайдаланушы

en: Continue
kk: Жалғастыру

en: All
kk: Барлық

en: Active
kk: Белсенді

en: Block
kk: Блок

en: Visibility
kk: Көріну

en: Roles
kk: Рөлдер

en: Published
kk: Жарияланған

en: Filter
kk: Фильтрле

en: Global settings
kk: Жалпы теңшелімдер

en: Authored by
kk: Автор

en: Details
kk: Мәліметтер

en: Forum
kk: Форум

en: Anonymous
kk: Тіркелмеген қолданушы

en: Blocked
kk: Бұғатталған

en: Results
kk: Нәтижелер

en: details
kk: мәліметтер

en: Finished
kk: Аяқталды

en: Publish
kk: Жариялау

en: Unpublish
kk: Жарияламау
