Opigno Learning path (8.x-1.10) - en to os translation catalogue (21 entries)

en: Home
os: Cæйраг

en: Next
os: Дарддæр

en: Status
os: Статус

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Group
os: Къорд

en: Subject
os: Темæ

en: Cancel
os: Аппар

en: Remove
os: Схаф

en: Description
os: Афыст

en: Yes
os: Ойы

en: No
os: Нæйы

en: Advanced options
os: Уæлæмхас амонæнтæ

en: Date
os: Датæ

en: Reset
os: Раздæрау

en: Image
os: Сурæт

en: none
os: нæй

en: Category
os: Категори

en: Settings
os: Амонæнтæ

en: Name
os: Ном

en: Add
os: Бафтау

en: Modules
os: Модултæ
