Opigno Learning path (8.x-1.10) - en to te translation catalogue (53 entries)

en: Home
te: ముంగిలి

en: Next
te: తరువాత

en: Status
te: స్థితి

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Private
te: వ్యక్తిగత

en: Group
te: సమూహం

en: Send invitation
te: స్వాగతించు

en: Subject
te: విషయం

en: Cancel
te: రద్దు చెయ్యు

en: Remove
te: తొలిగించు

en: Description
te: వివరణ

en: Public
te: బహిరంగ

en: Yes
te: అవును

en: No
te: కాదు

en: Advanced options
te: ఉన్నత ఎంపికలు

en: Date
te: తేదీ

en: Image
te: బొమ్మ

en: none
te: ఏమీలేవు

en: Category
te: వర్గం

en: Settings
te: అమరికలు

en: Name
te: పేరు

en: True
te: సత్యం

en: Add
te: చేర్చు

en: Timestamp
te: కాలముద్ర

en: User
te: వాడుకరి

en: Continue
te: కొనసాగించు

en: All
te: అన్నీ

en: Roles
te: పాత్రలు

en: Filter
te: వడపోయి

en: Global settings
te: సార్వత్రిక అమరికలు

en: 3 months
te: 3 నెలలు

en: 6 months
te: 6 నెలలు

en: Details
te: వివరాలు

en: State
te: రాష్ట్రం

en: Forum
te: చర్చావేదిక

en: Anonymous
te: అనామకం

en: Duration
te: నిడివి

en: Show
te: చూపించు

en: Results
te: ఫలితాలు

en: Failed
te: విఫలమైంది

en: details
te: వివరాలు

en: ‹ Previous
te: ‹ మునుపటి

en: Next ›
te: తదుపరి ›

en: Unpublished
te: ప్రచురింపబడనివి

en: Finished
te: పూర్తయింది

en: Apply
te: ఆపాదించు

en: Information
te: సమాచారం

en: Hide
te: దాచు

en: About
te: గురించి

en: done
te: పూర్తయ్యింది

en: - All -
te: - అన్ని -

en: « First
te: « మొదటి

en: Last »
te: చివర »
