Opigno Learning path (8.x-1.11) - en to mg translation catalogue (14 entries)

en: Home
mg: Fandraisana

en: Next
mg: Manaraka

en: Status
mg: Toetra

en: Operations
mg: Hatao

en: Group
mg: Vondrona

en: Subject
mg: Lohahevitra

en: Cancel
mg: Aoka ihany

en: Remove
mg: Esory

en: Description
mg: Andinindininy

en: Yes
mg: Eny

en: No
mg: Tsia

en: Advanced options
mg: Safidy mihaotra

en: User
mg: Mpampiasa

en: Filter
mg: Sivana
