Opigno Learning path (8.x-1.12) - en to cs translation catalogue (93 entries)

en: Home
cs: Domů

en: Next
cs: Další

en: Status
cs: Stav

en: Operations
cs: Operace

en: Private
cs: Soukromé

en: Group
cs: Skupina

en: Send invitation
cs: Poslat pozvánku

en: Subject
cs: Předmět

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Remove
cs: Odstranit

en: Description
cs: Popis

en: Public
cs: Veřejná

en: On
cs: Zapnuto

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: Advanced options
cs: Pokročilé volby

en: Date
cs: Datum

en: Image
cs: Obrázek

en: none
cs: žádné

en: Category
cs: Kategorie

en: Settings
cs: Nastavení

en: Name
cs: Jméno

en: True
cs: Pravda (True)

en: Add
cs: Přidat

en: Length
cs: Délka

en: Modules
cs: Moduly

en: Manage
cs: Správa

en: User Name
cs: Uživatelské jméno

en: Timestamp
cs: Časové razítko

en: User
cs: Uživatel

en: Continue
cs: Pokračovat

en: Email Address
cs: E-mailová adresa

en: All
cs: Vše

en: Active
cs: Aktivní

en: Block
cs: Blok

en: Module
cs: Modul

en: Off
cs: Vypnuto

en: Visibility
cs: Viditelnost

en: Roles
cs: Role

en: Score
cs: Skóre

en: Published
cs: Zveřejněno

en: Filter
cs: Filtr

en: Global settings
cs: Globální nastavení

en: Authored by
cs: Autor

en: 3 months
cs: 3 měsíce

en: 6 months
cs: 6 měsíců

en: Details
cs: Detaily

en: Add to cart
cs: Vložit do košíku

en: State
cs: Stav

en: Desc
cs: Sestupně

en: Start
cs: Začátek

en: Forum
cs: Fórum

en: Last
cs: Poslední

en: Anonymous
cs: Anonym

en: Provider
cs: Poskytovatel

en: Duration
cs: Trvání

en: Folder
cs: Složka

en: Sort by
cs: Řadit dle

en: Pending
cs: Čeká na zpracování

en: Show
cs: Ukázat

en: First
cs: První

en: Blocked
cs: Zablokován

en: Results
cs: Výsledky

en: completed
cs: dokončeno

en: details
cs: detaily

en: ‹ Previous
cs: ‹ Předchozí

en: Next ›
cs: Následující ›

en: Unpublished
cs: Skryto

en: 1 month
cs: 1 měsíc

en: Loading...
cs: Načítání...

en: Finished
cs: Hotovo

en: Apply
cs: Použít

en: Information
cs: Informace

en: Publish
cs: Zveřejnit

en: Unpublish
cs: Skrýt

en: Hide
cs: Skrýt

en: Sort
cs: Řazení

en: Offset
cs: Posun

en: Joined
cs: Připojen

en: About
cs: Popis

en: Started
cs: Zahájeno

en: done
cs: hotovo

en: Upload a new image
cs: Nahrát nový obrázek.

en: Admin
cs: Administrátor

en: Created by
cs: Vytvořeno

en: close
cs: zavřít

en: Items per page
cs: Položek na stránku

en: - All -
cs: - Vše -

en: Publishing status
cs: Stav zveřejnění

en: « First
cs: « První

en: Last »
cs: Poslední »

en: Asc
cs: Vzestupně

en: Master
cs: Nadřízené
