Opigno Learning path (8.x-1.12) - en to hu translation catalogue (228 entries)

en: Home
hu: Címlap

en: Next
hu: Következő

en: Status
hu: Állapot

en: Operations
hu: Műveletek

en: Private
hu: Rejtett

en: Group
hu: Csoport

en: Send invitation
hu: Meghívó küldése

en: Subject
hu: Tárgy

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Remove
hu: Eltávolítás

en: Description
hu: Leírás

en: Public
hu: Nyilvános

en: On
hu: Be

en: Yes
hu: Igen

en: No
hu: Nem

en: Advanced options
hu: Haladó lehetőségek

en: Date
hu: Dátum

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: Image
hu: Kép

en: none
hu: nincs

en: Category
hu: Kategória

en: Settings
hu: Beállítások

en: Name
hu: Név

en: True
hu: Igaz

en: Add
hu: Hozzáadás

en: Length
hu: Hosszúság

en: Modules
hu: Modulok

en: Manage
hu: Kezelés

en: User Name
hu: Felhasználónév

en: Timestamp
hu: Időbélyeg

en: ID
hu: Azonosító

en: User
hu: Felhasználó

en: Continue
hu: Folytatás

en: Email Address
hu: E-mail cím

en: All
hu: Mind

en: Active
hu: Aktív

en: Block
hu: Blokk

en: Module
hu: Modul

en: Off
hu: Ki

en: Visibility
hu: Láthatóság

en: Roles
hu: Szerepkörök

en: Score
hu: Eredmény

en: Published
hu: Közzétéve

en: Filter
hu: Szűrő

en: Global settings
hu: Általános beállítások

en: Authored by
hu: Szerző

en: 3 months
hu: 3 hónap

en: 6 months
hu: 6 hónap

en: home
hu: címlap

en: Details
hu: Részletek

en: Add to cart
hu: Kosárba

en: State
hu: Állapot

en: Desc
hu: Csökk

en: Members
hu: Tagok

en: Start
hu: Kezdete

en: Forum
hu: Fórum

en: Valid until
hu: Érvényesség vége

en: Image only
hu: Csak kép

en: Last
hu: Utolsó

en: Anonymous
hu: Névtelen

en: Provider
hu: Szolgáltató

en: Duration
hu: Időtartam

en: Folder
hu: Mappa

en: Sort by
hu: Rendezés

en: Student
hu: Diák

en: Pending
hu: Függőben

en: Show
hu: Megjelenítés

en: First
hu: Első

en: Blocked
hu: Zárolt

en: Results
hu: Eredmények

en: Failed
hu: Sikertelen

en: completed
hu: teljesítve

en: details
hu: részletek

en: ‹ Previous
hu: ‹ Előző

en: Next ›
hu: Következő ›

en: Unpublished
hu: Rejtett

en: 1 month
hu: 1 hónap

en: Loading...
hu: Betöltés…

en: Finished
hu: Kész

en: Group settings
hu: Csoportok beállításai

en: Apply
hu: Alkalmaz

en: Add members
hu: Tagok hozzáadása

en: Information
hu: Információ

en: Publish
hu: Közzététel

en: Unpublish
hu: Elrejtés

en: Hide
hu: Elrejtés

en: Passed
hu: Kihagyott

en: Timeline
hu: Idővonal

en: Sort
hu: Sorbarendezés

en: Offset
hu: Eltolás

en: Joined
hu: Csatlakozott

en: Finish
hu: Befejezés

en: About
hu: Leírás

en: Unsubscribed
hu: Leiratkozva

en: Invalid email
hu: Érvénytelen e-mail cím

en: Member
hu: Tag

en: Started
hu: Indult

en: Progress status
hu: Haladás állapota

en: Steps
hu: Lépések

en: Activities
hu: Tevékenységek

en: Create new user
hu: Új felhasználó létrehozása

en: Show details
hu: Részletek mutatása

en: done
hu: kész

en: Upload a new image
hu: Új kép feltöltése

en: In progress
hu: Folyamatban

en: Created by
hu: Létrehozta

en: close
hu: bezárás

en: Notify users
hu: Felhasználók értesítése

en: Sort options
hu: Rendezési lehetőségek

en: Items per page
hu: Elemek száma oldalanként

en: - All -
hu: – Mind –

en: Publishing status
hu: Közzététel állapota

en: « First
hu: « Első

en: Last »
hu: Utolsó »

en: Alphabetic order
hu: Ábécé sorrend

en: Create class
hu: Osztály létrehozása

en: Time spent
hu: Eltöltött idő

en: Select any filter and click on Apply to see results
hu: Az eredmények megjelennek bármely szűrő kiválasztása után, az Alkalmaz gombra kattintva

en: Media browser
hu: Médiaböngésző

en: Certificate
hu: Tanúsítvány

en: Select image
hu: Kép kiválasztása

en: Learn more
hu: További információk

en: Download certificate
hu: Tanúsítvány letöltése

en: passed
hu: teljesítve

en: Group content
hu: Csoport tartalom

en: Group content type
hu: Csoport-tartalomtípus

en: Asc
hu: Növ

en: Master
hu: Mester

en: Request message
hu: Üzenet kérése

en: subscription
hu: feliratkozás

en: more details
hu: további részletek

en: Training
hu: Oktatás

en: Manage categories
hu: Kategóriák kezelése

en: Group overview
hu: Csoport áttekintés

en: Create new users
hu: Új felhasználók létrehozása

en: Create course
hu: Kurzus létrehozása

en: View all results
hu: Összes eredmény megtekintése

en: Training catalogue
hu: Képzési katalógus

en: Hide details
hu: Részletek elrejtése

en: Manage activities
hu: Tevékenységek kezelése

en: Outsider
hu: Külsős

en: Completed on @date
hu: Teljesítve @date napon

en: Media name
hu: Média neve

en: Select entities
hu: Entitások kiválasztása

en: Badges earned
hu: Megszerzett jelvények

en: Content manager
hu: Tartalomkezelő

en: Adds users to groups as members.
hu: Felhasználókat ad hozzá csoportokhoz tagokként.

en: No members available.
hu: Nincsenek rendelkezésre álló tagok.

en: Member account
hu: Tagi fiók

en: {{ arguments.gid|placeholder }} members
hu: {{ arguments.gid|placeholder }} tag

en: My trainings
hu: Képzéseim

en: Latest active trainings
hu: Legfrissebb aktív képzések

en: Hide for anonymous users
hu: Elrejtés anonim felhasználóknak

en: Requires validation
hu: Jóváhagyás szükséges

en: Documents Library
hu: Dokumentumkönyvtár

en: Completion
hu: Teljesítés

en: Catalog thumbnail
hu: Katalógus bélyegkép

en: Statistics manager
hu: Statisztika kezelő

en: Super administrator
hu: Szuperadminisztrátor

en: User manager
hu: Felhasználókezelő

en: Adds opigno module entity to groups .
hu: Opigno modulentitás hozzáadása csoportokhoz.

en: Membership relation
hu: Tagsági kapcsolat

en: Create training
hu: Képzés létrehozása

en: Structure the training
hu: Képzés szerkezeti felépítése

en: Add modules to courses
hu: Modulok hozzáadása kurzusokhoz

en: Add activities to modules
hu: Tevékenységek hozzáadása modulokhoz

en: Learning Path Manager
hu: Tanulási utak kezelése

en: You can enter 200 symbols.
hu: 200 karakter adható meg.

en: Notify user ?
hu: Felhasználó értesítése

en: A user @username has requested to joining the group @training
hu: @username felhasználó csatlakozni szeretne @training csoporthoz

en: Opigno Learning Path
hu: Opigno tanulási út

en: Learning Path Group type settings.
hu: Tanulási út csoporttípus beállításai.

en: My result
hu: Eredményem

en: Manage group content in any group
hu: Csoporttartalom kezelése bármely csoportban

en: Manage group members in any group
hu: Csoporttagok kezelése bármely csoportban

en: Create a new class
hu: Egy új osztály létrehozása

en: My Achievements
hu: Eredményeim

en: @name completed on @date
hu: @name teljesítve @date napon

en: Total score @percent%
hu: Teljes pontszám @percent%

en: Activities Overview
hu: Tevékenységek áttekintése

en: Course Content
hu: Kurzus tartalom

en: Completed on
hu: Teljesítés napja

en: Registration date: @date
hu: Regisztráció dátuma: @date

en: Training Progress
hu: Képzési előrehaladás

en: Global Training Progress
hu: Globális képzési előrehaladás

en: Continue Training
hu: Képzés folytatása

en: Training Content
hu: Képzési tartalom

en: Learning Path Content
hu: Tanulási út tartalmai

en: Learning Path Link
hu: Tanulási út hivatkozása

en: The time that the LP attempt has started.
hu: A tanulási út elkezdésének ideje.

en: The time that the LP attempt finished.
hu: A tanulási út befejezésének ideje.

en: Creation datetime
hu: Létrehozás ideje

en: The time that the result was saved.
hu: Az eredmény elmentésének ideje.

en: Learning Path Result
hu: Tanulási út eredménye

en: The ID of the Latest Activity entity.
hu: A legutolsó tevékenységentitás azonosítója.

en: The UUID of the Latest Activity entity.
hu: A legutolsó tevékenységentitás UUID azonosítója.

en: The Training of the Latest Activity entity.
hu: A legutolsó tevékenységentitás képzése.

en: The Module of the Latest Activity entity.
hu: A legutolsó tevékenységentitás modulja.

en: The Timestamp of the Latest Activity entity.
hu: A legutolsó tevékenységentitás időbélyege.

en: Latest Activity
hu: Legfrissebb tevékenység

en: Group tokens:
hu: Csoport vezérjelek:

en: E-mail notifications settings
hu: E-mail értesítési beállítások

en: Administrators email list.
hu: Adminisztrátorok levelezési listája.

en: Give a name to the class
hu: Osztály nevének megadása

en: Enter the class name
hu: Osztály nevének megadása

en: Add learners to the class
hu: Tanulók hozzáadása az osztályhoz

en: Search name or email
hu: Név vagy e-mail cím keresése

en: Create new class
hu: Új osztály létrehozása

en: New class created
hu: Új osztály létrehozva

en: Enter the learner email
hu: Tanuló e-mail címének megadása

en: Search a user
hu: Felhasználó keresése

en: Waiting for validation
hu: Jóváhagyásra várva

en: Enrolled Since
hu: Beiratkozás dátuma

en: Student Manager
hu: Diákkezelő

en: Content Manager
hu: Tartalomkezelő

en: Opigno Group Operations Block
hu: Opigno csoportműveletek blokk

en: Progress : @progress%
hu: Előrehaladás: @progress%

en: Learning Path: Subgroup (Class)
hu: Tanulási út: alcsoport (osztály)

en: Learning Path: Subgroup (Course)
hu: Tanulási út: alcsoport (kurzus)

en: Learning Path: Group membership
hu: Tanulási út: csoporttagság

en: - Any -|All Categories
hu: - Bármelyik -|Összes kategória

en: Learning path thumbnail
hu: Tanulási út bélyegkép

en: Select an existing image
hu: Létező kép kiválasztása

en: Class Manager
hu: Osztály kezelő

en: Required Trainings
hu: Szükséges képzések

en: A limit of the number of members in a class is reached.
hu: A tagok létszámára vonatkozó korlát el lett érve az osztályban.

en: Time spent: @date
hu: Eltöltött idő: @date

en: Training: @label
hu: Képzés: @label
