Opigno Learning path (8.x-1.13) - en to lt translation catalogue (80 entries)

en: Home
lt: Pradžia

en: Next
lt: Kitas

en: Status
lt: Būsena

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Group
lt: Grupė

en: Send invitation
lt: Siųsti pakvietimą

en: Subject
lt: Tema

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Remove
lt: Pašalinti

en: Description
lt: Aprašymas

en: On
lt: Įjungta

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Advanced options
lt: Daugiau nuostatų

en: Date
lt: Data

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Image
lt: Nuotrauka

en: none
lt: joks

en: Category
lt: Kategorija

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Add
lt: Pridėti

en: Length
lt: Ilgis

en: Modules
lt: Moduliai

en: Manage
lt: Valdyti

en: User
lt: Narys

en: Continue
lt: Tęsti

en: All
lt: Visi

en: Active
lt: Aktyvus

en: Block
lt: Blokas

en: Module
lt: Modulis

en: Off
lt: Išjungta

en: Visibility
lt: Matomumas

en: Roles
lt: Rolės

en: Published
lt: Paskelbtas

en: Filter
lt: Filtruoti

en: Global settings
lt: Bendros nuostatos

en: Authored by
lt: Sukūrė

en: home
lt: pirmas

en: Details
lt: Išsamiai

en: Add to cart
lt: Į krepšelį

en: State
lt: Etapas

en: Members
lt: Nariai

en: Start
lt: Pradžia

en: Forum
lt: Forumas

en: Last
lt: Paskutinis

en: Provider
lt: Tiekėjas

en: Duration
lt: Laikas

en: Folder
lt: Katalogas

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Pending
lt: Laukiama

en: Show
lt: Rodyti

en: First
lt: Pirmas

en: Blocked
lt: Užblokuotas

en: Results
lt: Rezultatai

en: Failed
lt: Nepavyko

en: details
lt: smulkiau

en: Unpublished
lt: Nepaskelbtas

en: Loading...
lt: Kraunama..

en: Finished
lt: Pabaiga

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: Add members
lt: Pridėti narius

en: Publish
lt: Paskelbta

en: Unpublish
lt: Nepaskelbta

en: Hide
lt: Slėpti

en: Participants
lt: Dalyviai

en: Sort
lt: Rikiuoti

en: About
lt: Apie

en: Started
lt: Pradėta

en: Steps
lt: Žingsniai

en: done
lt: atlikta

en: Upload a new image
lt: Įkelti naują vaizdą

en: Created by
lt: Sukurė

en: close
lt: uždaryti

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -

en: Last »
lt: Paskutinis »

en: Learn more
lt: Sužinoti daugiau

en: Hide lower priority columns
lt: Paslėpti mažesnio svarbumo stulpelius

en: Media name
lt: Medijos pavadinimas
