Opigno Learning path (8.x-1.13) - en to sr translation catalogue (27 entries)

en: Home
sr: Почетна

en: Next
sr: Следећи

en: Status
sr: Статус

en: Operations
sr: Операције

en: Subject
sr: Предмет

en: Cancel
sr: Поништи

en: Remove
sr: Уклони

en: Description
sr: Опис

en: Advanced options
sr: Напредне опције

en: Date
sr: Датум

en: Settings
sr: Подешавања

en: Name
sr: Име

en: Manage
sr: Управљај

en: Timestamp
sr: Временска ознака

en: ID
sr: ИД

en: User
sr: Корисник

en: Block
sr: Блок

en: Roles
sr: Улоге

en: Filter
sr: Филтрирај

en: Add to cart
sr: Додај у корпу

en: State
sr: Статус

en: Provider
sr: Провајдер

en: Sort by
sr: Сортирај по

en: Unpublished
sr: Необјабљено

en: Finished
sr: Завршено

en: done
sr: готово

en: UUID
sr: <em>UUID</em>
