Opigno Learning path (8.x-1.15) - en to az translation catalogue (65 entries)

en: Home
az: Baş səhifə

en: Next
az: İrəli

en: Status
az: Vəziyyət

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Group
az: Qrup

en: Subject
az: Mövzu

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Remove
az: Çıxart

en: Description
az: İzahat

en: On
az: Aktiv

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: Advanced options
az: Əlavə quraşdırmalar

en: Date
az: Tarix

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Image
az: Şəkil

en: none
az: yoxdur

en: Category
az: Kateqoriya

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Name
az: Ad

en: True
az: Həqiqət

en: Add
az: Əlavə et

en: Length
az: Uzunluq

en: Modules
az: Modullar

en: Manage
az: İdarə et

en: Timestamp
az: Vaxt möhürü

en: ID
az: İD

en: User
az: İstifadəçi

en: Continue
az: Davam et

en: All
az: Hammısı

en: Active
az: Aktiv

en: Block
az: Blok

en: Module
az: Modul

en: Off
az: Söndürülüb

en: Visibility
az: Görünüş

en: Roles
az: Rollar

en: Score
az: Hesab

en: Published
az: Nəşr edilmişdir

en: Global settings
az: Qlobal parametrlər

en: Authored by
az: Müəllifi

en: Details
az: Detallar

en: State
az: Dövlət

en: Desc
az: azaldın

en: Last
az: Son

en: Provider
az: Provayder

en: Duration
az: Müddət

en: Sort by
az: Sırala

en: Show
az: Göstər

en: Blocked
az: Blok edilib

en: ‹ Previous
az: ‹ Əvvəlki

en: Next ›
az: Sonrakı ›

en: Unpublished
az: Dərc olunmayıb

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: Publish
az: Dərc et

en: Unpublish
az: Dərc olunmasın

en: Hide
az: Gizlət

en: Offset
az: Ofset

en: About
az: Haqqında

en: Steps
az: Addımlar

en: done
az: yerinə yetirildi

en: Items per page
az: Səhifə başına maddələr

en: - All -
az: - Hamısı -

en: Publishing status
az: Nəşr statusu

en: « First
az: « Birinci

en: Last »
az: Son »
