Opigno Learning path (8.x-1.4) - en to my translation catalogue (33 entries)

en: Home
my: မူလနေရာ

en: Next
my: နောက်တစ်ခု

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Subject
my: အကြောင်း

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Yes
my: ဟုတ်ကဲ့

en: No
my: မဟုတ်ဘူး

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: Image
my: ပုံရိပ်

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Name
my: အမည်

en: True
my: အမှန်

en: Length
my: အရှည်

en: Modules
my: Module များ

en: Manage
my: စီမံခန့်ခွဲရန်

en: Timestamp
my: အချိန်

en: Continue
my: ဆက်လုပ်ရန်

en: Roles
my: အဆင့်သတ်မှတ်ချက်များ

en: Published
my: Publish လုပ်ပြီး

en: Select all
my: အားလုံးရွေးရန်

en: Anonymous
my: အမည်မသိသူ(သို့)ဧည့်သည်

en: Show
my: ပြပါ

en: Results
my: ရလဒ်

en: completed
my: ပြီးဆုံးပါပြီ

en: Finished
my: ပြီးပါပြီ။

en: Publish
my: ထုတ်ဝေပါ

en: Hide
my: ဖွက်ပါ

en: Finish
my: ပြီးပြီ

en: About
my: အကြောင်း

en: done
my: ပြီးပါပြီ

en: - All -
my: - အားလုံး -
