Opigno Learning path (8.x-1.5) - en to ug translation catalogue (41 entries)

en: Home
ug: باشبەت

en: Next
ug: كېيىنكى

en: Status
ug: ھالەت

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Private
ug: شەخسىي

en: Subject
ug: ماۋزو

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: Description
ug: بايانى

en: Public
ug: ھەممىگە

en: Advanced options
ug: ئالى تاللاشلار

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: Image
ug: سۈرەت

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Name
ug: ئىسىم

en: Modules
ug: مودۇللار

en: All
ug: ھەممە

en: Block
ug: تارماق رايون

en: Visibility
ug: كۆرسىتىش

en: Roles
ug: ئەزا ھوقۇقى

en: Published
ug: ئېلان قىلىنغان

en: Filter
ug: سۈزۈش

en: Global settings
ug: ئومۇمى تەڭشەش

en: Authored by
ug: ئاپتور

en: ,
ug: ،

en: Details
ug: تەپسىلاتى

en: Forum
ug: مۇنبەر

en: Select all
ug: ھەممىنى تاللاش

en: Last
ug: ئاخىرقى

en: Anonymous
ug: نامسىز

en: Sort by
ug: تىزىش

en: Show
ug: كۆرسىتىش

en: First
ug: بىرىنچى

en: Blocked
ug: توسۇش

en: Results
ug: نەتىجە

en: Finished
ug: تاماملاندى

en: Apply
ug: قوللىنىش

en: Publish
ug: ئېلان قىلىش

en: Hide
ug: يوشۇرۇش

en: About
ug: ھەققىدە

en: - All -
ug: ھەممىسى

en: Training
ug: ئوقۇتۇش مەزمۇنى
