Opigno Learning path (8.x-1.7) - en to hy translation catalogue (43 entries)

en: Home
hy: Սկիզբ

en: Next
hy: Հաջորդը

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Group
hy: Խումբ

en: Subject
hy: Թեմա

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: Advanced options
hy: Մանրամասն ընտրանք

en: Date
hy: Ամսաթիվ

en: Reset
hy: Վերականգնել

en: Image
hy: Նկար

en: none
hy: ոչ մի

en: Category
hy: Կատեգորիա

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Name
hy: Անուն

en: True
hy: Ճիշտ

en: Modules
hy: Մոդուլներ

en: Manage
hy: Կառավարում

en: Continue
hy: Շարունակել

en: Active
hy: Ակտիվ

en: Block
hy: Բլոկ

en: Visibility
hy: Տեսանելիություն

en: Roles
hy: Դերեր

en: Published
hy: Հրապարակված

en: Filter
hy: Ֆիլտր

en: Global settings
hy: Գլոբալ պարամետրեր

en: Authored by
hy: Հեղինակ

en: Details
hy: Մանրամասներ

en: Prev
hy: Նախորդ

en: Forum
hy: Ֆորում

en: Anonymous
hy: Անանուն

en: Provider
hy: Մատակարար

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ

en: Show
hy: Ցուցադրել

en: Blocked
hy: Արգելափակված

en: Finished
hy: Ավարտված է

en: Unpublish
hy: Ապահրապարակել

en: Hide
hy: Թաքցնել

en: done
hy: կատարված է

en: Training
hy: Դասընթաց
