Opigno Learning path (8.x-1.7) - en to sk translation catalogue (87 entries)

en: Home
sk: Domov

en: Next
sk: Ďalej

en: Status
sk: Stav

en: Operations
sk: Operácie

en: Private
sk: Súkromné

en: Group
sk: Skupina

en: Send invitation
sk: Poslať pozvánku

en: Subject
sk: Predmet

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Description
sk: Popis

en: Public
sk: Verejné

en: On
sk: Zapnúť

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: Advanced options
sk: Pokročilé nastavenia

en: Date
sk: Dátum

en: Image
sk: Obrázok

en: none
sk: žiadne

en: Category
sk: Kategória

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Name
sk: Názov

en: True
sk: Pravda

en: Length
sk: Dĺžka

en: Modules
sk: Moduly

en: Manage
sk: Spravovať

en: User Name
sk: Meno používateľa

en: Timestamp
sk: Časová známka

en: Continue
sk: Pokračovať

en: Email Address
sk: Emailová adresa

en: All
sk: Všetky

en: Active
sk: Aktívny

en: Block
sk: Blok

en: Module
sk: Modul

en: Off
sk: Vypnúť

en: Visibility
sk: Viditeľnosť

en: Roles
sk: Kategórie používateľov

en: Score
sk: Skóre

en: Published
sk: Zverejnené

en: Global settings
sk: Globálne nastavenia

en: Authored by
sk: Autor

en: Details
sk: Podrobnosti

en: Prev
sk: Predch

en: Add to cart
sk: Pridať do košíka

en: State
sk: Stav

en: Desc
sk: Zostupne

en: Members
sk: Členovia

en: Start
sk: Štart

en: Forum
sk: Fórum

en: Select all
sk: Vybrať všetko

en: Last
sk: Posledné

en: Anonymous
sk: Anonymný

en: Provider
sk: Poskytovateľ

en: Duration
sk: Trvanie

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: Pending
sk: Čakajúce

en: Show
sk: Zobraziť

en: First
sk: Prvý

en: Blocked
sk: Blokovaný

en: Results
sk: Výsledky

en: Failed
sk: Neúspešné

en: details
sk: podrobnosti

en: ‹ Previous
sk: ‹ Predchádzajúci

en: Next ›
sk: Ďalej

en: Unpublished
sk: Nezverejnené

en: Finished
sk: Ukončené

en: Group settings
sk: Nastavenia skupiny

en: Apply
sk: Použiť

en: Add members
sk: Pridať členov

en: Information
sk: Informácia

en: Publish
sk: Zverejniť

en: Unpublish
sk: Zrušiť zverejnenie

en: Hide
sk: Skryť

en: Sort
sk: Zoradiť

en: Offset
sk: Ofset

en: About
sk: Informácie o

en: Member
sk: Člen

en: Started
sk: Začaté

en: done
sk: hotovo

en: Admin
sk: Administrátor

en: close
sk: zatvoriť

en: Items per page
sk: Položky na stránku

en: - All -
sk: - Všetky -

en: « First
sk: «

en: Last »
sk: »

en: Learn more
sk: Zistiť viac

en: Asc
sk: Vzostupne

en: Media name
sk: Názov média
