Opigno Learning path (8.x-1.7) - en to uk translation catalogue (122 entries)

en: Home
uk: Головна

en: Next
uk: Наступний

en: Status
uk: Стан

en: Operations
uk: Операції

en: Private
uk: Приватне

en: Group
uk: Група

en: Send invitation
uk: Надіслати запрошення

en: Subject
uk: Тема

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Description
uk: Опис

en: Public
uk: Загально-доступний

en: On
uk: Увімкнено

en: Yes
uk: Так

en: No
uk: Ні

en: Advanced options
uk: Розширені параметри

en: Date
uk: Дата

en: Reset
uk: Скинути

en: Image
uk: Зображення

en: none
uk: немає

en: Category
uk: Категорія

en: Settings
uk: Налаштування

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: True
uk: Істина

en: Length
uk: Довжина

en: Modules
uk: Модулі

en: Manage
uk: Керування

en: User Name
uk: Ім'я користувача

en: Timestamp
uk: Мітка часу

en: Continue
uk: Продовжити

en: Email Address
uk: Адреса електронної пошти

en: All
uk: Все

en: Active
uk: Активно

en: Block
uk: Блок

en: Module
uk: Модуль

en: Off
uk: Вимкнено

en: Visibility
uk: Видимість

en: Roles
uk: Ролі

en: Score
uk: Вага

en: Published
uk: Опубліковано

en: Filter
uk: Фільтр

en: Global settings
uk: Глобальні налаштування

en: Authored by
uk: Автор

en: Details
uk: Подробиці

en: Prev
uk: Попередній

en: Add to cart
uk: Додати в кошик

en: State
uk: Стан

en: Desc
uk: Спад

en: Members
uk: Учасники

en: Start
uk: Початок

en: Forum
uk: Форум

en: Select all
uk: Виділити все

en: Image only
uk: Тільки зображення

en: Last
uk: Останній

en: Anonymous
uk: Анонім

en: Provider
uk: Постачальник

en: Duration
uk: Тривалість

en: Folder
uk: Тека

en: Sort by
uk: Впорядкувати за

en: Pending
uk: Очікування

en: Show
uk: Показати

en: First
uk: Перший

en: Blocked
uk: Заблоковано

en: Results
uk: Результати

en: Failed
uk: Невдало

en: completed
uk: завершене

en: details
uk: подробиці

en: ‹ Previous
uk: ‹ Попередня

en: Next ›
uk: Наступна ›

en: Unpublished
uk: Неопубліковано

en: Finished
uk: Завершено

en: Group settings
uk: Параметри групи

en: Apply
uk: Застосувати

en: Add members
uk: Запросити в групу

en: Information
uk: Відомості

en: Publish
uk: Опублікувати

en: Unpublish
uk: Не публікувати

en: Hide
uk: Приховати

en: Passed
uk: Успіх

en: Timeline
uk: Графік часу

en: Sort
uk: Впорядкувати

en: Offset
uk: Зміщення

en: Finish
uk: Завершити

en: About
uk: Про модуль

en: Unsubscribed
uk: Відписано

en: Member
uk: Учасник

en: Started
uk: Запущено

en: Steps
uk: Кроки

en: Activities
uk: Діяльності

en: Create new user
uk: Створити нового користувача

en: Show details
uk: Показати подробиці

en: done
uk: зроблено

en: Upload a new image
uk: Завантажити нове зображення

en: Admin
uk: Адмін

en: In progress
uk: Виконується

en: Created by
uk: Створив(ла)

en: close
uk: закрити

en: Sort options
uk: Параметри впорядкування

en: Items per page
uk: Елементів на сторінку

en: - All -
uk: - Усе -

en: Publishing status
uk: Стан публікації

en: « First
uk: « Перша

en: Last »
uk: Остання »

en: Select any filter and click on Apply to see results
uk: Щоб побачити результат, виберіть довільний фільтр і натисніть "Застосувати"

en: Media browser
uk: Медіа-оглядач

en: Certificate
uk: Сертифікат

en: Learn more
uk: Дізнатися більше

en: Download certificate
uk: Завантажити сертифікат

en: Group content
uk: Вміст групи

en: Group content type
uk: Є типом вмісту групи

en: Asc
uk: Зрост

en: Master
uk: Головне

en: Request message
uk: Повідомлення запиту

en: Training
uk: Тренування

en: Manage categories
uk: Керувати категоріями

en: Training catalogue
uk: Каталог тренінгів

en: Outsider
uk: Аутсайдер

en: Always available
uk: Завжди доступний

en: Open date
uk: Дата відкриття

en: Media name
uk: Назва медіа

en: Select entities
uk: Виберіть об'єкти

en: Content manager
uk: Менеджер вмісту

en: Adds users to groups as members.
uk: Додає користувачів до груп як учасників.
