Opigno Learning path (8.x-1.8) - en to ps translation catalogue (38 entries)

en: Home
ps: کور

en: Next
ps: بل

en: Status
ps: حالت

en: Group
ps: ګروپ

en: Subject
ps: موضوع

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Remove
ps: لركول

en: Description
ps: سپړنه

en: Public
ps: ټوليز

en: Yes
ps: هو

en: No
ps: نه

en: Advanced options
ps: پرمختللي غوراوي

en: Date
ps: نيټه

en: Image
ps: انځور

en: Category
ps: ټولی

en: Settings
ps: امستنې

en: Name
ps: نوم

en: Add
ps: زیاتول

en: Length
ps: اوږدوالى

en: Manage
ps: سمبالونه

en: ID
ps: پېژند

en: User
ps: غړی

en: Continue
ps: دوام

en: All
ps: ټول

en: Active
ps: فعال

en: Block
ps: غونډ

en: Visibility
ps: لیدوړتیا

en: Published
ps: خپاره شوي

en: Filter
ps: چاڼ

en: Details
ps: سپړنې

en: Anonymous
ps: ناپیژنده

en: Sort by
ps: چاڼ پر

en: Show
ps: ښوول

en: Results
ps: پایلې

en: Apply
ps: تطبيقول

en: Hide
ps: پټول

en: About
ps: په اړه

en: - All -
ps: - ټول -
