Opigno Learning path (8.x-1.8) - en to si translation catalogue (22 entries)

en: Home
si: නිවස

en: Next
si: ඊලඟ

en: Status
si: තත්වය

en: Operations
si: මෙහෙයුම්

en: Private
si: පුද්ගලික

en: Group
si: සමූහය

en: Send invitation
si: ආරාධනාපත් යවන්න

en: Subject
si: කාරණය

en: Cancel
si: අවලංගු කරන්න

en: Remove
si: ඉවත් කරන්න

en: Description
si: විස්තරය

en: Public
si: පොදු

en: Advanced options
si: සංකීර්ණ විකල්ප

en: Date
si: දිනය

en: Image
si: රූපය

en: Name
si: නම

en: Modules
si: මොඩියුල

en: User
si: පාවිච්චි කරන්නා

en: Continue
si: පෙරට යන්න

en: All
si: සියල්ල

en: Finished
si: සම්පූර්ණයි

en: Items per page
si: පිටුවක දිස්‌වන ඒකක
