Opigno Learning path (8.x-1.9) - en to be translation catalogue (65 entries)

en: Home
be: Хатняя старонка

en: Next
be: Наступны

en: Status
be: Статус

en: Operations
be: Аперацыі

en: Private
be: Прыватны

en: Group
be: Група

en: Send invitation
be: Даслаць запрашэнне

en: Subject
be: Тэма

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Remove
be: Выдаліць

en: Description
be: Апісанне

en: Public
be: Публічнае

en: On
be: На

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: Advanced options
be: Прасунутыя налады

en: Date
be: Дата

en: Reset
be: Скінуць

en: Image
be: Малюнак

en: none
be: няма

en: Category
be: Катэгорыя

en: Settings
be: Налады

en: Name
be: Імя

en: Add
be: Дадаць

en: Modules
be: Модулі

en: Manage
be: Кіраваць

en: User Name
be: Імя Карыстальніка

en: Timestamp
be: Пазначка даты

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: User
be: Карыстальнік

en: Continue
be: Працягнуць

en: All
be: Усе

en: Active
be: Актыўна

en: Block
be: Блок

en: Module
be: Модуль

en: Visibility
be: Бачнасць

en: Roles
be: Ролі

en: Score
be: Адзнака

en: Published
be: Апублікавана

en: Filter
be: Фільтраваць

en: Global settings
be: Усеагульныя налады

en: Authored by
be: Аўтар:

en: Details
be: Падрабязна

en: Start
be: Пачатак

en: Forum
be: Форум

en: Anonymous
be: Ананім

en: Provider
be: Пастаўшчык

en: Duration
be: Працягласць

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: Pending
be: Чакае

en: Show
be: Паказаць

en: Blocked
be: Заблакавана

en: Results
be: Вынікі

en: details
be: падрабязнасці

en: Unpublished
be: Неапублікавана

en: Finished
be: Завершана

en: Apply
be: Ужыць

en: Publish
be: Апублікаваць

en: Unpublish
be: Скасаваць пуплікацыю

en: Hide
be: Схаваць

en: Joined
be: Далучыўся

en: Finish
be: Скончана

en: About
be: Аб

en: done
be: зроблена

en: Publishing status
be: Статус публікацыі
