Opigno Learning path (8.x-1.9) - en to th translation catalogue (54 entries)

en: Home
th: หน้าแรก

en: Next
th: ถัดไป

en: Status
th: สถานะ

en: Private
th: ส่วนตัว

en: Send invitation
th: ส่งคำเชิญ

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: Remove
th: เอาออก

en: Description
th: คำอธิบาย

en: On
th: เปิด

en: Yes
th: ใช่

en: No
th: ไม่

en: Advanced options
th: ตัวเลือกเพิ่มเติม

en: Date
th: วันที่

en: none
th: ไม่มี

en: Category
th: หมวดหมู่

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Add
th: เพิ่ม

en: Modules
th: โมดูล

en: Manage
th: จัดการ

en: Timestamp
th: ระบุเวลา

en: ID
th: ไอดี

en: Continue
th: ดำเนินการต่อ

en: All
th: ทั้งหมด

en: Off
th: ปิด

en: Visibility
th: การมองเห็น

en: Score
th: คะแนน

en: Global settings
th: ตั้งค่าทั่วไป

en: Authored by
th: โพสต์โดย

en: Details
th: รายละเอียด

en: Add to cart
th: หยิบใส่ตะกร้า

en: State
th: รัฐ

en: Forum
th: กระดานสนทนา

en: Provider
th: ผู้ให้บริการ

en: Duration
th: เวลาสอบ

en: Show
th: แสดง

en: Results
th: ผลลัพท์

en: Failed
th: ไม่ผ่าน

en: details
th: รายละเอียด

en: ‹ Previous
th: ‹ previous

en: Next ›
th: next ›

en: Finished
th: เสร็จสิ้น

en: Publish
th: เผยแพร่

en: Unpublish
th: ระงับการเผยแพร่

en: Hide
th: ซ่อน

en: Passed
th: ผ่าน

en: Finish
th: ส่งข้อสอบ

en: About
th: เกี่ยวกับ

en: Member
th: สมาชิก

en: Started
th: เริ่มสอบเมื่อ

en: done
th: เสร็จ

en: Created by
th: ผู้สอบ

en: Publishing status
th: สถานะการเผยแพร่

en: « First
th: « first

en: Last »
th: last »
