Opigno LMS (3.0.0-beta3) - en to hy translation catalogue (37 entries)

en: Home
hy: Սկիզբ

en: Body
hy: Բովանդակություն

en: Tags
hy: Թեգեր

en: Search
hy: Որոնել

en: Reset
hy: Վերականգնել

en: Image
hy: Նկար

en: Help
hy: Օգնություն

en: Menu
hy: Ընտրացանկ

en: Statistics
hy: Վիճակագրություն

en: Picture
hy: նկար

en: User
hy: Օգտագործող

en: Page title
hy: Էջի վերնագիր

en: Block
hy: Բլոկ

en: Last access
hy: Վերջին մուտքը

en: User login
hy: Օգտագործողի մուտք

en: Tools
hy: Գործիքներ

en: Clear cache
hy: Մաքրել քեշը

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ

en: Administrator
hy: Ադմինիստրատոր

en: No comments available.
hy: Մեկնաբանություններ չկան:

en: A user is considered online for this long after they have last viewed a page.
hy: Օգտագործողը համարվում է առցանց այնքան ժամանակ, սկսած էջ մուտք գործելու վերջին պահից:

en: Dashboard
hy: Վահանակ

en: Who's new
hy: Նորեկներ

en: Who's online
hy: Ով է կայքում

en: Your virtual face or picture.
hy: Ձեր վիրտուալ դեմքը կամ նկարը:

en: Status messages
hy: Ստատուս հաղորդագրություններ

en: Basic page
hy: Տարրական էջ

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
hy: Օգտագործել <em>հիմնական էջերը</em> Ձեր մշտական բովանդակության համար ,ինչպես օրինակ  "Մեր մասին " էջը:

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
hy: Օգտագործեք թեգեր խմբավորելու համար հոդվածները նմանատիպ թեմաները բաժիններում:

en: Basic block
hy: Հիմնական բլոկ

en: A basic block contains a title and a body.
hy: Հիմնական բլոկը պարունակում է վերնագիր և բովանդակություն

en: Website feedback
hy: Կայքի հետադարձ կապ

en: Who's online block
hy: "Ով է կայքում" բլոկ

en: A list of new users
hy: Նորեկ օգտատերերի ցուցակ

en: There are currently @total users online.
hy: @total օգտատեր այժմ օնլայն է:

en: There are currently 0 users online.
hy: Ոչ մի օգտատեր այժմ օնլայն չէ:

en: A list of users that are currently logged in.
hy: Օգտատերերի ցուցակը, որոնք այս պահին մուտք են գործել համակարգ
