Opigno LMS (3.0.0-rc1) - en to eu translation catalogue (42 entries)

en: Home
eu: Azala

en: Tags
eu: Etiketak

en: Reset
eu: Garbitu

en: Help
eu: Laguntza

en: Menu
eu: Menua

en: Statistics
eu: Estatistikak

en: User
eu: Erabiltzailea

en: Page title
eu: Orriaren izenburua

en: Block
eu: Blokea

en: Promoted to front page
eu: Atariko orria sustatua

en: Last access
eu: Azken atzipena

en: Desc
eu: Beheraka

en: Calendar
eu: Egutegia

en: First name
eu: Izena

en: Last name
eu: Abizenak

en: User login
eu: Saioaren hasiera

en: Tools
eu: Tresnak

en: Recent comments
eu: Azken iruzkinak

en: Clear cache
eu: Cache-ak hustu

en: Your message has been sent.
eu: Zure mezua bidali da.

en: Tabs
eu: Fitxak

en: Apply
eu: Ezarri

en: Administrator
eu: Kudeatzailea

en: No comments available.
eu: Ez dago iruzkinik eskuragarri.

en: Main navigation
eu: Nabigazio nagusia

en: Primary tabs
eu: Atal primarioak

en: Secondary tabs
eu: Atal sekundarioak

en: Dashboard
eu: Aginte-panela

en: Who's new
eu: Nor da berria

en: Powered by Drupal
eu: Drupal-ekin indartua

en: Who's online
eu: Nor dago konektatuta

en: Breadcrumbs
eu: Ogi-apurrak

en: Status messages
eu: Egoera mezuak

en: Main page content
eu: Orrialde nagusiaren edukia

en: Basic page
eu: Oinarrizko orria

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
eu: <em>Oinarrizko orriak</em> eduki estatikoak sortzeko erabili. Adibidez 'Guri buruz' orrialdea.

en: Asc
eu: Goraka

en: Full HTML
eu: HTML Guztia

en: User account menu
eu: Erabiltzaile kontuaren menua

en: Basic HTML
eu: HTML Basikoa

en: Restricted HTML
eu: HTML Mugatua

en: A list of new users
eu: Erabiltzaile berrien zerrenda
