Opigno LMS (3.0.0-rc1) - en to nn translation catalogue (21 entries)

en: Home
nn: Heim

en: On
nn: På

en: Reset
nn: Sett til standard

en: Help
nn: Hjelp

en: User
nn: Brukar

en: Block
nn: Blokk

en: Off
nn: Av

en: Promoted to front page
nn: Flytta fram til framsida

en: Calendar
nn: Kalender

en: User login
nn: Brukarinnlogging

en: Recent comments
nn: Nye kommentarar

en: Sort by
nn: Sorter etter

en: Your message has been sent.
nn: Meldinga di er sent.

en: Apply
nn: Bruk

en: No comments available.
nn: Ingen kommentarar er tilgjengelege

en: Dashboard
nn: Styringspanel

en: Who's new
nn: Nye brukarar

en: Who's online
nn: Pålogga no

en: Basic page
nn: Grunnleggjande side

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
nn: Bruk <em>grunnleggjande side<em> for statisk innhald, slik som «Om oss» sida.

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
nn: Bruk stikkord for å gruppera artiklar om same emne i kategoriar.
