Opigno LMS (3.0.2) - en to ast translation catalogue (19 entries)

en: Home
ast: Entamu

en: Body
ast: Cuerpu

en: Tags
ast: Etiquetes

en: Reset
ast: Reafitar

en: Image
ast: Imaxe

en: Help
ast: Aida

en: Menu
ast: Menú

en: Statistics
ast: Estadístiques

en: Picture
ast: Imaxe

en: User
ast: Usuariu

en: Page title
ast: Títulu de la páxina

en: Block
ast: Bloque

en: Footer
ast: Pie de páxina

en: Last access
ast: Accesu últimu

en: User login
ast: Nome d'usuariu

en: Recent comments
ast: Comentarios recientes

en: Clear cache
ast: Llimpiar caché

en: Your message has been sent.
ast: Unvióse'l mensax

en: Basic page
ast: Páxina básica
