Opigno LMS (3.0.4) - en to el translation catalogue (66 entries)

en: Home
el: Αρχική

en: Body
el: Κυρίως κείμενο

en: On
el: Ανοικτό

en: Tags
el: Ετικέτες

en: Reset
el: Επαναφορά

en: Image
el: Εικόνα

en: Help
el: Βοήθεια

en: Menu
el: Μενού

en: Statistics
el: Στατιστικά

en: Picture
el: Εικόνα

en: User
el: Χρήστης

en: Page title
el: Τίτλος σελίδας

en: Block
el: Μπλοκ

en: Off
el: Κλειστό

en: Footer
el: Υποσέλιδο

en: Promoted to front page
el: Προβιβασμένο στην πρώτη σελίδα

en: Last access
el: Τελευταία προσπέλαση

en: Desc
el: Φθί

en: Calendar
el: Ημερολόγιο

en: First name
el: Όνομα

en: Last name
el: Επώνυμο

en: User login
el: Είσοδος

en: Tools
el: Εργαλεία

en: Recent comments
el: Πρόσφατα σχόλια

en: Clear cache
el: Διαγραφή των δεδομένων λανθάνουσας μνήμης

en: Sort by
el: Ταξινόμηση κατά

en: Token
el: Σύμβολο (token) αντικατάστασης

en: Your message has been sent.
el: Το μήνυμά σας στάλθηκε.

en: Tabs
el: Καρτέλες

en: Apply
el: Εφαρμογή

en: Administrator
el: Διαχειριστής

en: No comments available.
el: Δεν υπάρχουν διαθέσιμα σχόλια.

en: A user is considered online for this long after they have last viewed a page.
el: Ένας χρήστης θεωρείται παρών για τόσο χρόνο από την τελευταία φορά που άνοιξε μια σελίδα.

en: Main navigation
el: Κεντρική πλοήγηση

en: Primary tabs
el: Πρωτεύουσες καρτέλες

en: Secondary tabs
el: Δευτερεύουσες καρτέλες

en: Dashboard
el: Πίνακας εργαλείων

en: Compact
el: Συμπαγής

en: Who's new
el: Ποιοι γράφτηκαν τελευταία

en: Powered by Drupal
el: Βασισμένο στο Drupal

en: Who's online
el: Ποιοι είναι εδώ

en: Your virtual face or picture.
el: Το εικονικό σας πρόσωπο ή εικόνα.

en: Status messages
el: Μηνύματα κατάστασης

en: Main page content
el: Περιεχόμενο κεντρικής σελίδας

en: Basic page
el: Βασική σελίδα

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
el: Χρησιμοποιήστε τις <em>βασικές σελίδες</em> για το στατικό σας περιεχόμενο, όπως μια σελίδα 'Σχετικά'.

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
el: Χρησιμοποιήστε ετικέτες για να ομαδοποιήσετε τα άρθρα σε κατηγορίες με παρόμοιο θέμα.

en: Footer menu
el: Μενού υποσέλιδου

en: Asc
el: Αύξ

en: Full HTML
el: Πλήρης HTML

en: Lists (Views)
el: Λίστες (Views)

en: Primary admin actions
el: Πρωτεύουσες ενέργειες διαχείρισης

en: User account menu
el: Μενού λογαριασμού χρήστη

en: Basic block
el: Βασικό μπλοκ

en: A basic block contains a title and a body.
el: Ένα βασικό μπλοκ περιέχει έναν τίτλο και ένα κυρίως κείμενο.

en: Website feedback
el: Σχόλια για τον ιστότοπο

en: Basic HTML
el: Βασική HTML

en: Restricted HTML
el: HTML με περιορισμούς

en: Recent comments.
el: Πρόσφατα σχόλια.

en: Shows a list of the newest user accounts on the site.
el: Εμφανίζει μια λίστα με τους πιο νέους λογαριασμούς χρηστών του ιστοτόπου.

en: Who's online block
el: Μπλοκ "Ποιός είναι online"

en: Shows the user names of the most recently active users, and the total number of active users.
el: Δείχνει τα ονόματα χρηστών από τους πιο πρόσφατα ενεργούς χρήστες όπως και τον συνολικό αριθμό ενεργών χρηστών.

en: A list of new users
el: Μια λίστα νέων χρηστών

en: There are currently @total users online.
el: Υπάρχουν συνολικά @total χρήστες συνδεδεμένοι.

en: There are currently 0 users online.
el: Αυτή τη στιγμή δεν υπάρχουν συνδεδεμένοι χρήστες

en: A list of users that are currently logged in.
el: Μια λίστα από χρήστες που είναι συνδεδεμένοι αυτή τη στιγμή.
