Opigno LMS (3.0.9) - en to ga translation catalogue (8 entries)

en: Statistics
ga: Statisticí

en: Picture
ga: Pictiúr

en: Calendar
ga: Féilire

en: First name
ga: Ainm

en: Last name
ga: Sloinne

en: User login
ga: Logáil isteach úsáideora

en: Apply
ga: Cuir i bhfeidhm

en: Dashboard
ga: Deais
