Opigno LMS (3.0.9) - en to mr translation catalogue (24 entries)

en: Home
mr: मुख्य पान

en: Body
mr: मुख्य

en: On
mr: वर

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: Image
mr: छायाचित्र

en: Help
mr: मदत

en: Audio
mr: ध्वनी

en: Picture
mr: चित्र

en: User
mr: सदस्य

en: Page title
mr: पृष्ठ शीर्षक

en: Block
mr: भाग

en: Off
mr: बंद

en: User login
mr: सदस्य आगमन

en: Tools
mr: साधने

en: Recent comments
mr: नव्या प्रतिक्रिया

en: Sort by
mr: क्रमवारी नुसार लावा

en: Your message has been sent.
mr: तुमचा संदेश पाठवला गेला

en: No comments available.
mr: टिप्पणी उपलब्ध नाही

en: A user is considered online for this long after they have last viewed a page.
mr: सद्स्याने शेवटची कृती केल्यापासून या वेळे पर्यंत त्याला ऒनलाईन समजल्या जाईल.

en: Who's new
mr: नविन सदस्य

en: Powered by Drupal
mr: 'द्रुपल'मध्ये बनवलेली साईट

en: Who's online
mr: सध्या कोण कोण आलेले आहे?

en: Basic page
mr: साधे पान

en: Lists (Views)
mr: याद्या (व्ह्यूज)
