Opigno LMS (3.0.0) - en to az translation catalogue (34 entries)

en: Home
az: Baş səhifə

en: On
az: Aktiv

en: Tags
az: Teqlər

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Help
az: Dəstək

en: Menu
az: Menyu

en: Statistics
az: Statistika

en: User
az: İstifadəçi

en: Page title
az: Səhifə başlığı

en: Block
az: Blok

en: Off
az: Söndürülüb

en: Promoted to front page
az: Əsas səhifəyə yüksəldi

en: Last access
az: Son icazə

en: Desc
az: azaldın

en: User login
az: Loqin

en: Tools
az: Alətlər

en: Recent comments
az: Son şərhlər

en: Clear cache
az: Keşi təmizlə

en: Sort by
az: Sırala

en: Your message has been sent.
az: Mesajınız göndərildi.

en: Tabs
az: Tablar

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: No comments available.
az: Şərh yoxdur.

en: A user is considered online for this long after they have last viewed a page.
az: İstifadəçi səhifəyə sonuncu dəfə baxdıqdan sonra bu müddət ərzində onlayn sayılır.

en: Main navigation
az: Əsas naviqasiya

en: Primary tabs
az: Əsas tablar

en: Secondary tabs
az: İkinci dərəcəli nişanlar

en: Compact
az: Kompakt

en: Who's new
az: Kim yenidir

en: Powered by Drupal
az: Drupal tərəfindən dəstəklənir

en: Who's online
az: Kim onlayndır

en: Breadcrumbs
az: Çörək qırıntıları

en: Status messages
az: Vəziyyət mesajları

en: Main page content
az: Əsas səhifə məzmunu
