Opigno LMS (8.x-1.0-beta1) - en to ku translation catalogue (61 entries)

en: Home
ku: ماڵەوە

en: Title
ku: ناونیشان

en: Body
ku: ناوەڕۆک

en: Status
ku: ڕەوش

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: Username
ku: ناوی تێپەڕبوون

en: Group
ku: گرووپ

en: Type
ku: جۆر

en: Author
ku: نووسەر

en: List
ku: لیستە

en: Language
ku: زمان

en: more
ku: زیاتر

en: Tags
ku: تاگەکان

en: File
ku: پەڕگە

en: Advanced options
ku: هەڵبژاردنە ئاڵۆزەکان

en: Date
ku: ڕێکەوت

en: Size
ku: قەبارە

en: Search
ku: گەڕان

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: Image
ku: وێنە

en: Name
ku: ناو

en: Help
ku: یارمەتی

en: Filename
ku: ناوی پەڕگە

en: Updated
ku: نوێکراوەتەوە

en: Upload
ku: بارکردن

en: Picture
ku: وێنە

en: User
ku: بەکارهێنەر

en: Content type
ku: جۆری ناوەڕۆک

en: Files
ku: پەڕگەکان

en: All
ku: هەموو

en: Active
ku: چالاکە

en: Page title
ku: ناونیشانی په‌ڕه‌

en: Page
ku: پەڕە

en: Roles
ku: ڕۆڵەکان

en: Published
ku: بڵاوکراوەتەوە

en: Filter
ku: پاڵێو

en: Promoted to front page
ku: لە پەڕەی سەرەتادا بڵاوکراوەتەوە

en: Role
ku: ڕۆل

en: User login
ku: چوونەژوورەوەی ئەندام

en: Anonymous
ku: نەناسراو

en: Tools
ku: ئامرازەکان

en: Member for
ku: ئەندامە بۆ ماوەی

en: Your message has been sent.
ku: په‌یامه‌که‌ت نێردرا.

en: People
ku: خەڵک

en: Blocked
ku: بلۆککراوە

en: Block description
ku: دەربارەی بلۆک

en: Used in
ku: بەکارهاتووە لە

en: Permission
ku: مۆڵەت پێدان

en: No content available.
ku: هیچ ناوەڕۆکێک نییە.

en: Frontpage
ku: لاپەڕەی سەرەتا

en: Who's new
ku: کێ نوێیە

en: Powered by Drupal
ku: بە دروپاڵ کاردەکات

en: Who's online
ku: کێ لەسەر هێڵە

en: Main page content
ku: ناوەڕۆکی پەڕەی سەرەکی

en: No front page content has been created yet.
ku: پەڕەی سەرەتا هێشتا درووست نەکراوە.

en: Find and manage content.
ku: دۆزینەوە و ڕێکخستنی ناوەڕۆک.

en: No people available.
ku: هیچ کەسێک نییە.

en: Basic page
ku: پەڕەی سەرەتایی

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
ku: جۆری <em>پەڕە سەرەتاییەکان</em> بەکاربهێنە بۆ ناوەڕۆکی نەگۆڕاوی وەک پەڕەی "دەربارەی ماڵپەڕ".

en: Manage user accounts, roles, and permissions.
ku: بەڕێوەبردنی هەژماری بەکارهێنەران، ڕۆڵەکان و مۆڵەتپێدانەکان.
