Opigno LMS (8.x-1.0-beta1) - en to os translation catalogue (23 entries)

en: Home
os: Cæйраг

en: Title
os: Сæр

en: Body
os: Мидис

en: Status
os: Статус

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Content
os: Мидис

en: Username
os: Архайæджы ном

en: Group
os: Къорд

en: Type
os: Тип

en: Author
os: Автор

en: List
os: Номхыгъд

en: Language
os: Æвзаг

en: Tags
os: Тегтæ

en: File
os: Файл

en: Advanced options
os: Уæлæмхас амонæнтæ

en: Date
os: Датæ

en: Size
os: Ас

en: Search
os: Агуырд

en: Reset
os: Раздæрау

en: Image
os: Сурæт

en: Name
os: Ном

en: Help
os: Æмбарынгæнæн

en: Filename
os: Файлы ном
