Opigno LMS (8.x-1.0-beta1) - en to pl translation catalogue (153 entries)

en: Home
pl: Strona główna

en: Title
pl: Tytuł

en: Body
pl: Treść

en: Operations
pl: Operacje

en: Content
pl: Zawartość

en: Username
pl: Nazwa użytkownika

en: Group
pl: Grupa

en: Type
pl: Typ

en: Author
pl: Autor

en: List
pl: Lista

en: Language
pl: Język

en: more
pl: więcej

en: On
pl: Włączony

en: Tags
pl: Tagi

en: File
pl: Plik

en: Advanced options
pl: Zaawansowane ustawienia

en: Date
pl: Data

en: Size
pl: Rozmiar

en: Search
pl: Szukaj

en: Reset
pl: Resetuj

en: Use count
pl: Ilość wystąpień

en: Image
pl: Obraz

en: Feed
pl: Zasób

en: Name
pl: Nazwa

en: Help
pl: Pomoc

en: Catalog
pl: Katalog

en: Filename
pl: Nazwa pliku

en: Updated
pl: Uaktualniono

en: Upload
pl: Wyślij plik

en: Picture
pl: Obraz

en: User
pl: Użytkownik

en: Content type
pl: Rodzaj zawartości

en: Files
pl: Pliki

en: All
pl: Wszystko

en: Active
pl: Aktywne

en: Page title
pl: Tytuł strony

en: Page
pl: Strona

en: Off
pl: Wyłączony

en: Private messages
pl: Prywatne wiadomości

en: Roles
pl: Role

en: Published
pl: Opublikowane

en: Filter
pl: Filtr

en: Promoted to front page
pl: Promowany na stronie głównej

en: Last access
pl: Ostatni dostęp

en: Desc
pl: Malejąco

en: Members
pl: Członkowie

en: Calendar
pl: Kalendarz

en: Role
pl: Rola

en: User login
pl: Nazwa użytkownika

en: Last
pl: Ostatni

en: Anonymous
pl: Anonim

en: Tools
pl: Narzędzia

en: Duration
pl: Czas trwania

en: Sort by
pl: Sortuj po

en: Group members
pl: Członkowie grupy

en: Messages
pl: Wiadomości

en: Token
pl: Wzorzec

en: Member for
pl: Posiada konto przez

en: First
pl: Pierwszy

en: author
pl: autor

en: Entity
pl: Encja

en: Your message has been sent.
pl: Wiadomość została wysłana.

en: People
pl: Ludzie

en: Blocked
pl: Zablokowany

en: Video
pl: Wideo

en: ‹ Previous
pl: ‹ Poprzednia

en: Next ›
pl: Następna ›

en: Unpublished
pl: Nieopublikowany

en: Tabs
pl: Zakładki

en: Apply
pl: Zastosuj

en: Block description
pl: Opis bloku

en: Used in
pl: Użyte w

en: Permission
pl: Uprawnienie

en: Audio file
pl: Plik Audio

en: A user is considered online for this long after they have last viewed a page.
pl: Tak długo od ostatniego odświeżenia strony użytkownik jest uważany za będącego online.

en: Sort
pl: Sortowanie

en: Offset
pl: Przesunięcie

en: Joined
pl: Dołączył

en: Block type
pl: Rodzaj bloku

en: Entity type
pl: Typ encji

en: Main navigation
pl: Główna nawigacja

en: No content available.
pl: Brak zawartości.

en: Primary tabs
pl: Zakładki podstawowe

en: Secondary tabs
pl: Zakładki dodatkowe

en: Permanent
pl: Stały

en: Temporary
pl: Tymczasowy

en: No files available.
pl: Brak dostępnych plików.

en: Frontpage
pl: Strona główna

en: MIME type
pl: typ MIME

en: Upload date
pl: Data wysłania

en: Video file
pl: Plik Video

en: File upload
pl: Dołącz plik

en: Sort options
pl: Opcje sortowania

en: Items per page
pl: Elementów na stronę

en: - All -
pl: - Wszystko -

en: Who's new
pl: Nowi użytkownicy

en: Powered by Drupal
pl: Witrynę napędza Drupal

en: Who's online
pl: Kto przegląda

en: « First
pl: « Pierwsza

en: Last »
pl: Ostatnia »

en: Your virtual face or picture.
pl: Twoje zdjęcie lub obraz.

en: Breadcrumbs
pl: Breadcrumby

en: Status messages
pl: Wiadomości statusu

en: Published status
pl: Status publikacji

en: Alphabetic order
pl: Porządek alfabetyczny

en: Main page content
pl: Zawartość główna

en: No front page content has been created yet.
pl: Nie opublikowano jeszcze żadnej treści na stronie głównej.

en: Find and manage content.
pl: Wyszukiwanie i zarządzanie zawartością.

en: No people available.
pl: Brak dostępnych osób.

en: Find and manage people interacting with your site.
pl: Wyszukiwanie i zarządzanie ludźmi korzystającymi z serwisu.

en: Basic page
pl: Prosta strona

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
pl: Użyj <em>prostych stron</em> dla Twoich statycznych treści, takich jak strona 'O nas'.

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
pl: Używaj tagów do grupowania artykułów podobnych tematycznie w kategorie.

en: Select any filter and click on Apply to see results
pl: Wybierz dowolny filtr i naciśnij Zastosuj, żeby zobaczyć wyniki.

en: Bulk update
pl: Aktualizacja masowa

en: Manage user accounts, roles, and permissions.
pl: Zarządzanie kontami użytkowników, rolami i uprawnieniami.

en: Changed date
pl: Data modyfikacji

en: Footer menu
pl: Menu stopki

en: Asc
pl: Rosnąco

en: Master
pl: Główny

en: Full HTML
pl: Pełny HTML

en: Dropbutton
pl: Przycisk rozwijany

en: Custom block library
pl: Biblioteka własnych bloków

en: Registering module
pl: Rejestracja modułów

en: File usage
pl: Wykorzystanie plików

en: Site branding
pl: Marka witryny

en: Primary admin actions
pl: Podstawowe akcje administratora

en: User account menu
pl: Menu konta użytkownika

en: Basic block
pl: Prosty blok

en: A basic block contains a title and a body.
pl: Prosty blok zawiera tytuł i treść

en: Website feedback
pl: Informacja zwrotna na temat strony.

en: Basic HTML
pl: Podstawowy HTML

en: Restricted HTML
pl: Ograniczony HTML

en: Find and manage custom blocks.
pl: Znajdź i zarządzaj własnymi blokami.

en: Find and manage files.
pl: Wyszukiwanie i zarządzanie plikami

en: All content promoted to the front page.
pl: Wszystkie treści promowane na stronie głównej.

en: Shows a list of the newest user accounts on the site.
pl: Prezentuje listę najnowszych użytkowników na stronie.

en: Who's online block
pl: Blok <em>Kto jest online</em>

en: Shows the user names of the most recently active users, and the total number of active users.
pl: Prezentuje nazwy użytkowników którzy byli ostatnio aktywni, jak również liczbę wszystkich aktywnych użytkowników.

en: There are no custom blocks available.
pl: Brak dostępnych własnych bloków.

en: Files overview
pl: Przegląd plików

en: File usage information for {{ arguments.fid }}
pl: Informacje o wykorzystaniu pliku dla {{ arguments.fid }}

en: Find and manage content
pl: Znajdź i zarządzaj treścią

en: Welcome to [site:name]
pl: Witaj na [site:name]

en: Name or email contains
pl: Nazwa lub email zawiera

en: A list of new users
pl: Lista nowych użytkowników

en: There are currently @total users online.
pl: @total użytkowników jest aktywnych w tej chwili.

en: There are currently 0 users online.
pl: Żaden z użytkowników nie jest w tym momencie zalogowany.

en: A list of users that are currently logged in.
pl: Lista użytkowników, którzy są aktualnie zalogowani.

en: Use local files for reusable media.
pl: Wykorzystuje lokalne pliki w mediach wielokrotnego użytku.

en: Use local images for reusable media.
pl: Wykorzystuje lokalne obrazy w mediach wielokrotnego użytku.

en: A locally hosted audio file.
pl: Przechowywany lokalnie plik audio.

en: A locally hosted video file.
pl: Przechowywany lokalnie plik video.
