Opigno LMS (8.x-1.0-beta1) - en to uk translation catalogue (161 entries)

en: Home
uk: Головна

en: Title
uk: Заголовок

en: Body
uk: Вміст

en: Status
uk: Стан

en: Operations
uk: Операції

en: Content
uk: Вміст

en: Username
uk: Ім'я користувача

en: Group
uk: Група

en: Type
uk: Тип

en: Author
uk: Автор

en: List
uk: Список

en: Language
uk: Мова

en: more
uk: ще

en: On
uk: Увімкнено

en: Tags
uk: Теґи

en: File
uk: Файл

en: Advanced options
uk: Розширені параметри

en: Date
uk: Дата

en: Size
uk: Розмір

en: Search
uk: Пошук

en: Reset
uk: Скинути

en: Use count
uk: Підрахунок використань

en: Image
uk: Зображення

en: Feed
uk: Канал

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: Help
uk: Довідка

en: Catalog
uk: Каталог

en: Audio
uk: Звук

en: Filename
uk: Назва файла

en: Updated
uk: Оновлено

en: Upload
uk: Викласти

en: Picture
uk: Зображення

en: User
uk: Користувач

en: Content type
uk: Тип матеріалів

en: Files
uk: Файли

en: All
uk: Все

en: Active
uk: Активно

en: Page title
uk: Заголовок сторінки

en: Page
uk: Сторінка

en: Off
uk: Вимкнено

en: Private messages
uk: Особисті повідомлення

en: Roles
uk: Ролі

en: Published
uk: Опубліковано

en: Filter
uk: Фільтр

en: Promoted to front page
uk: Винесено на головну сторінку

en: Last access
uk: Останній доступ

en: Desc
uk: Спад

en: Members
uk: Учасники

en: Calendar
uk: Календар

en: Role
uk: Роль

en: User login
uk: Вхід

en: Last
uk: Останній

en: Anonymous
uk: Анонім

en: Tools
uk: Інструменти

en: Duration
uk: Тривалість

en: Sort by
uk: Впорядкувати за

en: Group members
uk: Учасники групи

en: Messages
uk: Повідомлення

en: Token
uk: Замінник

en: Member for
uk: Зареєстрований вже

en: First
uk: Перший

en: author
uk: автор

en: Entity
uk: Сутність

en: Your message has been sent.
uk: Ваше повідомлення було відправлене.

en: Slide
uk: Сковзання

en: People
uk: Люди

en: Blocked
uk: Заблоковано

en: Video
uk: Відео

en: ‹ Previous
uk: ‹ Попередня

en: Next ›
uk: Наступна ›

en: Unpublished
uk: Неопубліковано

en: Tabs
uk: Вкладки

en: Apply
uk: Застосувати

en: Block description
uk: Опис блоку

en: Used in
uk: Використано в

en: Permission
uk: Повноваження

en: Audio file
uk: Файл звуку

en: Administrator
uk: Адміністратор

en: A user is considered online for this long after they have last viewed a page.
uk: Користувач вважається присутнім на сайті протягом цього часу після останнього перегляду сторінки.

en: Sort
uk: Впорядкувати

en: Offset
uk: Зміщення

en: Joined
uk: Зареєстрований

en: Member
uk: Учасник

en: Block type
uk: Тип блоку

en: Entity type
uk: Тип сутності

en: Main navigation
uk: Основна навіґація

en: No content available.
uk: Матеріали відсутні.

en: Primary tabs
uk: Основні вкладки

en: Secondary tabs
uk: Другорядні вкладки

en: Permanent
uk: Постійно

en: Temporary
uk: Тимчасово

en: No files available.
uk: Файли відсутні.

en: Frontpage
uk: Головна сторінка

en: MIME type
uk: Тип MIME

en: Upload date
uk: Дата відвантаження

en: Video file
uk: Відеофайл

en: File upload
uk: Відвантаження файлів

en: Sort options
uk: Параметри впорядкування

en: Items per page
uk: Елементів на сторінку

en: - All -
uk: - Усе -

en: Who's new
uk: Хто новенький

en: Powered by Drupal
uk: Працює на Drupal

en: Who's online
uk: Хто на сайті

en: « First
uk: « Перша

en: Last »
uk: Остання »

en: Your virtual face or picture.
uk: Ваше віртуальне обличчя або фото.

en: Breadcrumbs
uk: Рядки навіґації

en: Status messages
uk: Повідомлення про стан

en: Published status
uk: Стан публікації

en: Main page content
uk: Основний вміст сторінки

en: No front page content has been created yet.
uk: Вміст головної сторінки ще не створено.

en: Find and manage content.
uk: Пошук матеріалів і керування ними.

en: No people available.
uk: Люди відсутні.

en: Find and manage people interacting with your site.
uk: Пошук людей, які взаємодіють з сайтом, і керування ними.

en: Basic page
uk: Проста сторінка

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
uk: <em>Прості сторінки</em> використовуються для розміщення незмінюваного вмісту на кшталт сторінки 'Про нас'.

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
uk: Теґи використовуються для групування статей зі схожими темами в категорії.

en: Select any filter and click on Apply to see results
uk: Щоб побачити результат, виберіть довільний фільтр і натисніть "Застосувати"

en: Bulk update
uk: Масове оновлення

en: Manage user accounts, roles, and permissions.
uk: Керування обліковими записами, ролями та повноваженнями.

en: Changed date
uk: Дата зміни

en: Footer menu
uk: Меню нижнього колонтитулу

en: Asc
uk: Зрост

en: Master
uk: Головне

en: Full HTML
uk: Повний HTML

en: Remove member
uk: Видалити учасника

en: Interactive content
uk: Інтерактивний вміст

en: Dropbutton
uk: Кнопка розкривання

en: Training catalogue
uk: Каталог тренінгів

en: Custom block library
uk: Бібліотека власних блоків

en: Registering module
uk: Реєстрація модуля

en: File usage
uk: Використання файла

en: Site branding
uk: Брендування сайту

en: Outsider
uk: Аутсайдер

en: Primary admin actions
uk: Основні адміністративні дії

en: User account menu
uk: Меню облікового запису користувача

en: Basic block
uk: Простий блок

en: A basic block contains a title and a body.
uk: Простий блок складається із заголовка і вмісту.

en: Website feedback
uk: Зворотний зв'язок вебсайту

en: Basic HTML
uk: Простий HTML

en: Restricted HTML
uk: Обмежений HTML

en: Find and manage custom blocks.
uk: Пошук власних блоків та керування ними.

en: Find and manage files.
uk: Пошук файлів та керування ними.

en: All content promoted to the front page.
uk: Всі матеріали винесені на головну сторінку.

en: Shows a list of the newest user accounts on the site.
uk: Показує перелік найновіших облікових записів на сайті.

en: Who's online block
uk: Блок "Хто в мережі"

en: Shows the user names of the most recently active users, and the total number of active users.
uk: Показує імена користувачів, що були активними останнім часом, і загальне число активних користувачів.

en: There are no custom blocks available.
uk: Власні блоки відсутні.

en: Files overview
uk: Огляд файлів

en: File usage information for {{ arguments.fid }}
uk: Відомості про використання файла для {{ arguments.fid }}

en: Find and manage content
uk: Пошук матеріалів та керування ними

en: Welcome to [site:name]
uk: Вітаємо на сайті [site:name]

en: Name or email contains
uk: Ім'я чи електронна адреса містять

en: A list of new users
uk: Список нових користувачів

en: There are currently @total users online.
uk: Користувачів в мережі зараз: @total.

en: There are currently 0 users online.
uk: Зараз 0 користувачів в мережі.

en: A list of users that are currently logged in.
uk: Список користувачів, що здійснили вхід.

en: Use local files for reusable media.
uk: Використовувати локальні файли для багаторазових медіа.

en: Use local images for reusable media.
uk: Використовувати локальні зображення для багаторазових медіа.

en: A locally hosted audio file.
uk: Локально розміщуваний аудіофайл.

en: A locally hosted video file.
uk: Локально розміщуваний відеофайл.
