Opigno LMS (8.x-1.0-beta3) - en to fy translation catalogue (19 entries)

en: Title
fy: Titel

en: Body
fy: Berjochttekst

en: Content
fy: Ynhâld

en: Username
fy: Brûkersnamme

en: Language
fy: Taal

en: more
fy: mear

en: Advanced options
fy: Avansearre opsjes

en: Date
fy: Datum

en: Search
fy: Sykje

en: Upload
fy: Uploade

en: Picture
fy: Ofbylding

en: User
fy: Brûker

en: Active
fy: Aktyf

en: Calendar
fy: Aginda

en: Anonymous
fy: Anonym

en: Member for
fy: Lid sint

en: Who's new
fy: Wa is der bykaam

en: Who's online
fy: Wa's online

en: No front page content has been created yet.
fy: Gjin ynhâld op hiemside plaetst jit.
