Opigno LMS (8.x-1.0-beta3) - en to hr translation catalogue (82 entries)

en: Home
hr: Početna

en: Title
hr: Naziv

en: Body
hr: Sadržaj

en: Operations
hr: Operacije

en: Content
hr: Sadržaj

en: Username
hr: Korisničko ime

en: Group
hr: Grupa

en: Type
hr: Vrsta

en: Author
hr: Autor

en: List
hr: Popis

en: Language
hr: Jezik

en: more
hr: više

en: On
hr: Uključi

en: Tags
hr: Oznake

en: File
hr: Datoteka

en: Advanced options
hr: Napredne opcije

en: Date
hr: Datum

en: Size
hr: Veličina

en: Search
hr: Pretraga

en: Reset
hr: Poništi

en: Use count
hr: Broj korištenja

en: Image
hr: Slika

en: Name
hr: Naziv

en: Help
hr: Pomoć

en: Filename
hr: Naziv datoteke

en: Updated
hr: Osvježeno

en: Upload
hr: Otpremi

en: Picture
hr: Slika

en: User
hr: Korisnik

en: Content type
hr: Vrsta sadržaja

en: Files
hr: Datoteke

en: All
hr: Svi

en: Active
hr: Aktivno

en: Page title
hr: Naziv stranice

en: Page
hr: Stranica

en: Private messages
hr: Privatne poruke

en: Roles
hr: Uloge

en: Published
hr: Objavljeno

en: Filter
hr: Pročisti

en: Promoted to front page
hr: Promovirano na naslovnici

en: Last access
hr: Zadnji pristup

en: Desc
hr: Silazno

en: Calendar
hr: Kalendar

en: Role
hr: Uloga

en: User login
hr: Prijava korisnika

en: Anonymous
hr: Anoniman

en: Tools
hr: Alati

en: Duration
hr: Trajanje

en: Sort by
hr: Rasporedi po

en: Messages
hr: Poruke

en: Member for
hr: Član već

en: Your message has been sent.
hr: Vaša poruka je poslana.

en: People
hr: Korisnici

en: Blocked
hr: Blokiran

en: Apply
hr: Primjeni

en: Block description
hr: Opis bloka

en: Used in
hr: Korišteno u

en: Permission
hr: Dopuštenje

en: A user is considered online for this long after they have last viewed a page.
hr: Vrijeme u kojem se korisnik smatra prijavljenim i nakon što je napustio lokaciju.

en: Joined
hr: Pridružio se

en: Entity type
hr: Vrsta entiteta

en: No content available.
hr: Nema sadržaja.

en: Primary tabs
hr: Primarne oznake

en: Secondary tabs
hr: Sekundarne oznake

en: MIME type
hr: MIME vrsta

en: Upload date
hr: Nadnevak otpreme

en: Who's new
hr: Tko je novi

en: Powered by Drupal
hr: Pokreće Drupal

en: Who's online
hr: Tko je umrežen

en: Status messages
hr: Poruke statusa

en: Main page content
hr: Glavni sadržaj stranice

en: No front page content has been created yet.
hr: Nema promoviranog sadržaja.

en: Find and manage content.
hr: Pretraga i upravljanje sadržajem

en: No people available.
hr: Nema dostupnih korisnika.

en: Find and manage people interacting with your site.
hr: Pronađite i upravljajte korisnicima vaše mrežne lokacije.

en: Basic page
hr: Statična stranica

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
hr: Koristite <em>Statičnu stranicu</em> za nepromjenjive sadržaje poput stranice 'O nama'.

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
hr: Koristite oznake kako bi grupirali unose o strodnim temema u kategorije.

en: Bulk update
hr: Skupno osvježenje

en: Manage user accounts, roles, and permissions.
hr: Upravlja korisničkim računima, ulogama i dopuštenjima.

en: Asc
hr: Uzlazno

en: Welcome to [site:name]
hr: Dobrodošli na [site:name]
