Opigno LMS (8.x-1.0-beta3) - en to ps translation catalogue (47 entries)

en: Home
ps: کور

en: Title
ps: سرلیک

en: Body
ps: تنه

en: Status
ps: حالت

en: Content
ps: منځپانګه

en: Username
ps: کارن نوم

en: Group
ps: ګروپ

en: Type
ps: بڼه

en: Author
ps: ليكوال

en: List
ps: لړ

en: Language
ps: ژبه

en: more
ps: نور

en: Tags
ps: بچوي

en: File
ps: دوتنه

en: Advanced options
ps: پرمختللي غوراوي

en: Date
ps: نيټه

en: Size
ps: كچه

en: Search
ps: لټون

en: Use count
ps: شمیر وکاروه

en: Image
ps: انځور

en: Name
ps: نوم

en: Help
ps: مرسته

en: Updated
ps: اوسمهالیز شو

en: Upload
ps: پورته کول

en: Picture
ps: انځور

en: User
ps: غړی

en: All
ps: ټول

en: Active
ps: فعال

en: Page title
ps: پاڼې سرلیک

en: Page
ps: پاڼه

en: Published
ps: خپاره شوي

en: Filter
ps: چاڼ

en: Role
ps: ونډه

en: User login
ps: غړي کارن نوم

en: Anonymous
ps: ناپیژنده

en: Tools
ps: توكي

en: Sort by
ps: چاڼ پر

en: author
ps: ليكوال

en: People
ps: خلک

en: Tabs
ps: ټوپونه

en: Apply
ps: تطبيقول

en: Block description
ps: غونډ سپړاوى

en: Permission
ps: اجازه

en: Block type
ps: غونډ بڼه

en: Permanent
ps: دايمي

en: Temporary
ps: لنډمهاله

en: - All -
ps: - ټول -
