Opigno LMS (8.x-1.0-rc2) - en to be translation catalogue (28 entries)

en: Home
be: Хатняя старонка

en: On
be: На

en: Tags
be: Катэгорыі

en: File
be: Файл

en: Search
be: Пошук

en: Help
be: Дапамога

en: Audio
be: Аўдыё

en: Picture
be: Выява (аватар).

en: Page title
be: Загаловак старонкі

en: Promoted to front page
be: Прасунутае на галоўную старонку

en: User login
be: Уваход для карыстальнікаў

en: Tools
be: Прылады

en: Your message has been sent.
be: Вашае паведамленне дасланае.

en: Administrator
be: Адміністратар

en: Main navigation
be: Галоўная навігацыя

en: Primary tabs
be: Першасныя табы

en: Secondary tabs
be: Другасныя табы

en: Powered by Drupal
be: Працуе на Drupal

en: Your virtual face or picture.
be: Ваш віртуальны твар ці здымак

en: Status messages
be: Паведамленні статусу

en: Main page content
be: Кантэнт галоўнай старонкі

en: Basic page
be: Асноўная старонка

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
be: Выкарыстоўвайце <em>асноўныя старонкі</em> для вашага статычнага змесціва, такога як старонка "Пра нас"

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
be: Выкарыстоўвайце тэгі для групавання артыкулаў па катэгорыях на падобныя тэмы

en: User account menu
be: Меню рахункаў карыстальнікаў

en: Basic block
be: Звычайны блок

en: A basic block contains a title and a body.
be: Звычайны блок мае загаловак і тэкст

en: Restricted HTML
be: Абмежаваная HTML
