Opigno LMS (8.x-1.6) - en to jv translation catalogue (20 entries)

en: Home
jv: Joglo

en: Body
jv: Isi

en: Tags
jv: Tautan

en: File
jv: Berkas

en: Search
jv: Goléki

en: Image
jv: Gambar

en: Help
jv: Pitulungan

en: Statistics
jv: Statistik

en: Picture
jv: Gambar

en: Page title
jv: Judhul kācā

en: Promoted to front page
jv: Promosiknā nang kācā ngarep

en: User login
jv: Login panganggo

en: Your message has been sent.
jv: Pesen Sampéyan uwis dikirim.

en: Primary tabs
jv: Tab Primer

en: Secondary tabs
jv: Tab sékundér

en: Powered by Drupal
jv: Kadigdayaané Drupal

en: Main page content
jv: Kācā utama konten

en: Basic page
jv: Kācā dasar

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
jv: Gunaknā <em>kācā dhasar</em> kanggo kontèn statis Sampéyan, kaya déné kācā 'Ngenani aku'.

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
jv: Gunaknā penanda kanggo nglompokaké artikel sing nduwéni topik mirip nang kategori.
