Opigno LMS (8.x-2.11) - en to br translation catalogue (8 entries)

en: Home
br: Degemer

en: Body
br: Korf

en: Administration
br: Mererezh

en: Search
br: Enklask

en: Picture
br: Skeudenn

en: Continue
br: Kenderc'hel

en: Tools
br: Ostilhoù

en: Administrator
br: Melestrer
