Opigno LMS (8.x-2.24) - en to gd translation catalogue (6 entries)

en: Home
gd: Dhachaigh

en: Tags
gd: Tagaichean

en: Statistics
gd: Stadastaireachd

en: Calendar
gd: Mìosachan

en: Messages
gd: Teachdaireachdan

en: Your message has been sent.
gd: Chaidh do theachdaireachd a chur.
