Opigno Learning Path Creation (1.0.2) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Submit
ar: إضافة

en: Description
ar: الوصف

en: Name
ar: الاسم

en: Refresh
ar: تحديث

en: About
ar: حول
