Opigno Learning Path Creation (1.0.2) - en to bo translation catalogue (6 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Submit
bo: ཡར་སྤྲོད

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Name
bo: མིང

en: Refresh
bo: གསར་འདོན

en: About
bo: གསལ་བཤད
