Opigno Learning Path Creation (1.0.2) - en to fa translation catalogue (7 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Submit
fa: ثبت

en: Description
fa: توضیحات

en: Name
fa: نام

en: Refresh
fa: تازه‌سازی

en: Title field is required.
fa: فیلد عنوان ضروری است

en: About
fa: درباره
